Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
Ne 20.09.2020 15:30
0:0
So 26.09.2020 12:30
3:2
Ne 04.10.2020 15:00
-:-
"B" tým
Ne 27.09.2020 15:30
-:-
So 03.10.2020 15:00
-:-
Žáci
-- Žádné utkání --
Mladší žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
5Štefan Czucz
2Jakub Vrbka
1Tomáš Artim
1Pavel Frlaus
1Ladislav Bárta
"B" tým
4Karel Veselý
2Jiří Hlávka
2Milan Žárský
2Martin Nesnídal
2Bedřich Novák

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo "B" 0:3 (0:0) Ne 20.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav "A" 1:4 (0:3) St 23.07, 18:00 Přátelský
Venku Chvalovice - SK Tatran Šatov 0:9 (0:2) So 26.07, 14:30 Přátelský
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 1:3 (0:1) So 26.07, 17:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Sokol Dobšice 1:2 (1:1) St 30.07, 17:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Žěbětín 0:2 (0:1) Ne 03.08, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Šlapanice "B" 3:0 (3:0) Ne 10.08, 16:30 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) Ne 17.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice 1:2 (1:1) Ne 24.08, 16:30 Soutěž
Venku Šaratice - SK Tatran Šatov 2:1 (1:0) So 30.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 5:1 (1:0) Ne 07.09, 16:30 Soutěž
Venku Otnice - SK Tatran Šatov 1:3 (0:1) Ne 14.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Modřice 5:2 (3:2) Ne 21.09, 16:00 Soutěž
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 3:3 (2:0) So 27.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vojkovice 2:1 (1:1) Ne 05.10, 15:30 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) So 11.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zbýšov 1:2 (1:1) Ne 19.10, 15:00 Soutěž
Venku Moutnice - SK Tatran Šatov 2:1 (0:0) Ne 26.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 1:1 (0:0) Ne 02.11, 13:30 Soutěž
Venku Šlapanice "B" - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 08.11, 13:30 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 4:1 (3:1) Ne 15.02, 10:00 Přátelský
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) Ne 22.02, 12:00 Přátelský
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 1:8 (0:2) Ne 01.03, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 2:2 (1:1) Ne 08.03, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav "A" 0:2 (0:1) Ne 15.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Stará Říše 2:0 (1:0) So 21.03, 14:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 1:2 (1:0) Ne 22.03, 15:00 Přátelský
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 4:0 (0:0) Ne 29.03, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Šaratice 0:0 (0:0) Ne 05.04, 15:30 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) So 11.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Otnice 3:2 (2:1) Ne 19.04, 16:00 Soutěž
Venku Modřice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) Ne 26.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 3:1 (0:0) Ne 03.05, 16:30 Soutěž
Venku Vojkovice - SK Tatran Šatov 4:1 (3:0) So 09.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 2:2 (1:0) Ne 17.05, 16:30 Soutěž
Venku Zbýšov - SK Tatran Šatov 3:1 (1:0) Ne 24.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Moutnice 2:1 (2:0) Ne 31.05, 16:30 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 3:0 (2:0) Ne 07.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 1:0 (0:0) So 13.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Venku Březí - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) So 05.07, 11:15 Přátelský
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 2:1 (0:0) So 05.07, 14:30 Přátelský
Venku Chvalovice - SK Tatran Šatov 2:2 (0:1) So 19.07, 13:00 Přátelský
Venku IE Znojmo "B" - SK Tatran Šatov 3:3 (2:1) So 19.07, 17:30 Přátelský
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 1:1 (-:-) So 26.07, 09:30 Přátelský
Venku Konice "B" - SK Tatran Šatov 1:2 (-:-) So 26.07, 12:30 Přátelský
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 5:1 (0:1) Ne 03.08, 17:30 Přátelský
Venku Lechovice - SK Tatran Šatov 1:2 (0:2) Ne 10.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice "B" 6:1 (2:1) Ne 17.08, 16:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:5 (1:2) So 23.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Konice 0:1 (0:0) Ne 07.09, 14:00 Soutěž
Venku Dyje - SK Tatran Šatov 3:2 (3:1) Ne 14.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slup "B" 3:0 (-:-) Ne 21.09, 13:30 Soutěž
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 0:2 (0:2) Ne 28.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice "B" 1:0 (0:0) Ne 05.10, 13:00 Soutěž
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 0:2 (0:2) Ne 12.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Krhovice 15:1 (7:0) Ne 19.10, 12:30 Soutěž
Venku Konice - SK Tatran Šatov 2:3 (-:-) So 21.02, 13:30 Přátelský
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 3:3 (1:0) So 07.03, 13:30 Přátelský
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 2:2 (0:0) Ne 15.03, 13:00 Přátelský
Venku Bantice - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) So 21.03, 13:30 Přátelský
Venku Konice - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) Ne 12.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyje 3:1 (2:1) Ne 19.04, 13:30 Soutěž
Venku Slup B - SK Tatran Šatov 0:4 (0:0) So 25.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Havraníky 5:1 (3:0) Ne 03.05, 14:00 Soutěž
Venku Jaroslavice B - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 09.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly 6:1 (2:0) Ne 17.05, 14:00 Soutěž
Venku Krhovice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:1) Ne 24.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Lechovice 2:0 (1:0) Ne 31.05, 14:00 Soutěž
Venku Chvalovice B - SK Tatran Šatov 1:7 (0:4) Ne 07.06, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 3:1 (2:1) So 13.06, 14:00 Soutěž
Dorost
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov 5:6 (2:3) Ne 20.07, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - 1. SC Znojmo 0:8 (0:4) Ne 27.07, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Vranov n. D. 8:1 (4:0) So 09.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 1:6 (0:1) So 23.08, 16:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 3:1 (0:1) So 30.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 4:0 (3:0) So 06.09, 16:30 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 5:2 (2:0) So 13.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 8:1 (6:1) So 20.09, 16:00 Soutěž
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 2:3 (0:3) Ne 28.09, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 2:6 (2:1) So 04.10, 15:30 Soutěž
Venku Lechovice - SK Tatran Šatov 5:2 (2:2) So 11.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 1:3 (0:3) So 18.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:6 (0:3) So 25.10, 14:00 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 3:2 (2:1) Út 28.10, 14:00 Soutěž
Venku Vranov n. D. - SK Tatran Šatov 6:4 (2:2) So 08.11, 13:30 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 4:1 (1:0) So 28.03, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 2:3 (0:2) So 04.04, 15:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 2:3 (0:1) So 11.04, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 3:2 (2:2) So 18.04, 16:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 4:3 (2:2) So 25.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly 6:1 (3:0) So 02.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 2:4 (1:1) Pá 08.05, 10:15 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov 9:1 (4:0) Ne 10.05, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Lechovice 9:2 (6:0) So 16.05, 16:30 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 5:1 (2:0) So 23.05, 14:00 Soutěž
Venku Dobšice A - SK Tatran Šatov 5:0 (4:0) So 30.05, 16:30 Soutěž
Žáci
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) Ne 31.08, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice 1:11 (1:7) So 06.09, 14:30 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 5:2 (-:-) Ne 14.09, 13:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 2:5 (1:3) So 20.09, 14:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) Ne 28.09, 08:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 3:6 (-:-) So 04.10, 13:15 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov 7:1 (2:0) So 11.10, 13:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 5:1 (2:1) So 18.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice -:- (-:-) So 25.10, 12:00 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov 5:2 (-:-) Ne 12.04, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice 5:1 (2:0) Ne 19.04, 13:45 Soutěž
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 1:1 (-:-) So 25.04, 13:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 8:0 (-:-) So 02.05, 14:15 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 2:7 (-:-) So 09.05, 13:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 3:4 (-:-) So 16.05, 14:15 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 23.05, 14:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Šanov 0:0 (0:0) Ne 31.05, 12:00 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) Ne 07.06, 14:15 Soutěž
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 6:0 (4:0) Ne 07.09, 09:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 3:1 (2:0) Ne 07.09, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 7:2 (-:-) Ne 14.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Šanov 4:1 (-:-) Ne 14.09, 11:30 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 0:3 (0:2) So 20.09, 09:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 3:5 (3:0) Ne 28.09, 09:45 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 0:3 (-:-) Ne 28.09, 11:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 05.10, 09:00 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 05.10, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče -:- (-:-) Ne 12.10, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě -:- (-:-) Ne 19.10, 09:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 2:0 (-:-) Ne 19.04, 09:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 3:3 (-:-) Ne 19.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 5:1 (-:-) Ne 26.04, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 4:2 (-:-) Ne 26.04, 11:30 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov 0:3 (-:-) Ne 03.05, 09:45 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:7 (-:-) Ne 03.05, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 1:3 (-:-) Ne 10.05, 10:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 1:7 (-:-) Ne 17.05, 09:45 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 1:3 (-:-) Ne 17.05, 11:30 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 24.05, 09:00 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 24.05, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 10:1 (-:-) Ne 31.05, 10:00 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
27.9.2020 19:04:18
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upraveny branky: "A" tým 2020/2021: Přímětice A
sekin - 26.09.2020 15:45
#2
Upraven výsledek: "A" tým 2020/2021: Přímětice A
sekin - 26.09.2020 15:43
#3
Přidána aktualita: Rozhodnutí FAČR
ondra - 25.09.2020 14:31
#4
Upravena informační tabule
ondra - 25.09.2020 14:29
#5
Upravena informační tabule
ondra - 25.09.2020 14:29