Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
Ne 20.05.2018 16:30
-:-
So 26.05.2018 16:30
-:-
"B" tým
So 19.05.2018 16:30
-:-
Ne 27.05.2018 16:30
-:-
Žáci
So 19.05.2018 14:30
-:-
Ne 27.05.2018 14:30
-:-
Přípravka
Ne 20.05.2018 09:00
-:-
Ne 27.05.2018 09:00
-:-
Ne 27.05.2018 10:00
-:-
"A" tým
27Štefan Czucz
5Emil Pospíchal
5Tomáš Artim
4Ladislav Bárta
2Pavel Frlaus
"B" tým
10Roman Barták
7Jan Matěj
6David Jordán
5Ladislav Pfeil
4Pavel Kříž
Žáci
23Ondřej Budín
12Šimon Kurta
9Petr Soška
7Michal Kochan
6Miroslav Chylík
Přípravka
35Aleš Kňazovčík
26Marek Budín
25Šimon Kurta
7Jaroslav Dufek
5Oliver Artim
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 1:3 (0:1) So 17.07, 14:30 Přátelský
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 1:1 (1:0) So 17.07, 17:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo "B" 4:1 (2:0) Ne 25.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 5:0 (3:0) Pá 30.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice "A" 2:1 (0:1) St 04.08, 17:30 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav "A" 1:0 (0:0) Ne 08.08, 17:00 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 1:0 (0:0) Ne 15.08, 16:30 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) Ne 22.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Velké Pavlovice 0:1 (0:1) St 25.08, 17:30 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Křenovice 0:0 (0:0) Ne 29.08, 16:30 Soutěž
Venku Žebětín - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 04.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Čáslavice 1:8 (0:5) St 08.09, 17:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Modřice 3:1 (2:0) Ne 12.09, 16:00 Soutěž
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 2:1 (0:0) So 18.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 1:3 (1:1) Ne 26.09, 16:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 2:2 (0:1) Ne 03.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 0:2 (0:1) Ne 10.10, 15:00 Soutěž
Venku Újezd - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) Ne 17.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Měnín 2:2 (1:1) Ne 24.10, 15:00 Soutěž
Venku Mor. Slavie Brno - SK Tatran Šatov 2:1 (2:0) So 30.10, 14:00 Soutěž
Venku Šaratice - SK Tatran Šatov 3:0 (2:0) So 06.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Šaratice 3:2 (0:0) So 13.11, 13:30 Soutěž
Venku Mor. Krumlov - SK Tatran Šatov 0:5 (0:2) So 29.01, 12:00 Přátelský
Venku Weitersfeld - SK Tatran Šatov 2:3 (2:2) So 05.02, 16:00 Přátelský
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 1:3 (1:2) So 12.02, 18:00 Přátelský
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 5:9 (5:3) So 19.02, 16:00 Přátelský
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:2 (0:1) Ne 27.02, 16:00 Přátelský
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 5:4 (2:1) So 05.03, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 6:0 (-:-) So 12.03, 14:00 Přátelský
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 1:7 (0:1) So 19.03, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav 1:1 (0:1) Ne 27.03, 14:00 Přátelský
Venku Višňové - SK Tatran Šatov 0:4 (0:3) Ne 03.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 5:0 (3:0) Ne 10.04, 15:30 Soutěž
Venku Křenovice - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) Ne 17.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Žebětín 1:1 (1:1) So 23.04, 16:00 Soutěž
Venku Modřice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) Ne 01.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 1:1 (1:0) Ne 08.05, 16:30 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 1:2 (0:2) Ne 15.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 5:0 (2:0) Ne 22.05, 16:30 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 4:0 (0:0) So 28.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd 0:0 (0:0) Ne 05.06, 16:30 Soutěž
Venku Měnín - SK Tatran Šatov 1:3 (0:1) Ne 12.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mor. Slavie Brno 2:1 (2:1) So 18.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
-- Není vedena soupiska --
Dorost
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 2:0 (-:-) So 24.07, 11:00 Přátelský
Venku Konice "B" - SK Tatran Šatov 2:1 (2:1) So 24.07, 13:00 Přátelský
Venku Práče - SK Tatran Šatov 5:1 (-:-) Čt 29.07, 18:45 Přátelský
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 2:3 (0:3) Ne 15.08, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 4:2 (1:2) So 21.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 0:6 (0:1) So 28.08, 16:30 Soutěž
Venku Slup - SK Tatran Šatov 0:6 (0:2) Ne 05.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 1:1 (1:0) So 11.09, 16:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 2:2 (2:1) So 18.09, 16:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 2:5 (2:3) So 25.09, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 0:1 (0:0) So 02.10, 15:30 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 4:5 (0:2) So 09.10, 15:00 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 4:3 (3:1) So 16.10, 12:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slup 2:0 (1:0) So 23.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 7:2 (2:1) Čt 28.10, 14:30 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 30.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 2:3 (1:0) So 06.11, 14:00 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov 0:1 (-:-) So 09.04, 15:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 0:1 (-:-) So 16.04, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 1:1 (0:0) So 23.04, 13:30 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov 2:0 (0:0) So 30.04, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 3:4 (3:2) So 07.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 3:1 (1:0) So 14.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 1:3 (0:2) So 21.05, 16:30 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 2:5 (0:3) So 28.05, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice 0:8 (0:5) So 04.06, 16:30 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 7:0 (1:0) So 11.06, 16:30 Soutěž
Žáci
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov 8:3 (-:-) Ne 22.08, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 0:4 (-:-) Ne 29.08, 14:30 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) Ne 05.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 1:3 (-:-) Ne 12.09, 14:00 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 5:0 (-:-) Ne 19.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 0:4 (-:-) Ne 26.09, 14:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 10:0 (-:-) Ne 03.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 1:8 (-:-) Ne 10.10, 13:00 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 8:0 (-:-) Ne 17.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 0:6 (-:-) Ne 24.10, 12:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 5:0 (-:-) So 30.10, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 0:4 (-:-) Ne 10.04, 13:30 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 4:2 (-:-) Ne 17.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice -:- (-:-) So 23.04, 11:30 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 7:1 (3:0) Ne 01.05, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 1:4 (1:1) So 07.05, 14:30 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 15.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 2:1 (1:0) Ne 22.05, 14:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 29.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice -:- (-:-) Ne 05.06, 14:30 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 12.06, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice -:- (-:-) So 18.06, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1. SC Znojmo 4:2 (0:1) So 25.06, 14:00 Přátelský
Mladší žáci
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 10:1 (-:-) So 04.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Šanov 3:1 (-:-) So 11.09, 10:00 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 4:4 (-:-) Ne 19.09, 10:00 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:4 (-:-) So 25.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 1:7 (-:-) So 02.10, 10:00 Soutěž
Venku Bohutice - SK Tatran Šatov 0:11 (-:-) Ne 10.10, 10:00 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 1:1 (-:-) Ne 24.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 4:1 (-:-) So 30.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 2:2 (-:-) So 09.04, 10:00 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov 0:0 (-:-) So 16.04, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče -:- (-:-) So 23.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín -:- (-:-) So 30.04, 10:00 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 08.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Bohutice -:- (-:-) So 14.05, 15:00 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 22.05, 12:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice -:- (-:-) So 28.05, 10:00 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 04.06, 15:00 Soutěž
Přípravka
-- Není vedena soupiska --
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
22.5.2018 04:15:22
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upravena sestava: Přípravka 2017/2018: Olbramkostel/Mramotice
ondra - 15.05.2018 16:19
#2
Upravena sestava: Přípravka 2017/2018: Olbramkostel/Mramotice
ondra - 15.05.2018 16:19
#3
Vytvořena sestava: Přípravka 2017/2018: Olbramkostel/Mramotice
ondra - 15.05.2018 16:16
#4
Upraveny branky: Přípravka 2017/2018: Olbramkostel/Mramotice
ondra - 15.05.2018 16:16
#5
Upraven výsledek: Přípravka 2017/2018: Olbramkostel/Mramotice
ondra - 15.05.2018 16:16
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox