Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
11Štefan Czucz
3Tomáš Artim
2Bedřich Novák
2Jakub Vrbka
2Milan Křišťál
"B" tým
2Pavel Kopeček
2Tomáš Artim
2Karel Veselý
1Roman Barták
1Ladislav Pfeil
Žáci
8Ondřej Budín
7Petr Soška
6Michal Kochan
4Šimon Kurta
1Miroslav Chylík
Přípravka
5Aleš Kňazovčík
3Marek Budín
2Jaroslav Dufek
2Marek Javůrek
1Marek Lžičař
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo "B" 3:0 (1:0) So 23.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav "A" 0:3 (0:2) Ne 07.08, 16:30 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Cvrčovice 1:4 (0:2) Ne 14.08, 16:30 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 3:1 (1:1) So 20.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Žebětín 3:0 (1:0) Ne 28.08, 16:30 Soutěž
Venku Soběšice - SK Tatran Šatov 1:3 (1:1) So 03.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Moravská Slavia Brno 1:1 (0:0) Ne 11.09, 16:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 3:3 (0:2) Ne 18.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 4:1 (2:0) Ne 25.09, 16:00 Soutěž
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 0:2 (0:1) So 01.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 2:5 (1:2) Ne 09.10, 15:00 Soutěž
Venku Modřice - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) So 15.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rosice "B" 1:3 (0:0) Ne 23.10, 14:30 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 0:3 (0:1) Ne 30.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice "B" 4:3 (3:0) Ne 06.11, 14:00 Soutěž
Venku Cvrčovice - SK Tatran Šatov 3:1 (2:0) Ne 13.11, 13:30 Soutěž
Venku Chvalovice "A" - SK Tatran Šatov 3:7 (0:5) So 28.01, 14:00 Přátelský
Venku Jakubov - SK Tatran Šatov 2:7 (1:3) Ne 19.02, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 2:2 (1:2) So 03.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 7:0 (3:0) So 10.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 2:1 (1:0) So 17.03, 15:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 5:0 (2:0) Ne 25.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 1:1 (1:0) Ne 01.04, 15:30 Soutěž
Venku Žebětín - SK Tatran Šatov 3:0 (0:0) So 07.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Soběšice 2:0 (0:0) Ne 15.04, 16:00 Soutěž
Venku MS Brno - SK Tatran Šatov 3:2 (1:2) So 21.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 4:1 (3:0) Ne 29.04, 16:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 1:3 (1:1) Ne 06.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 2:1 (1:1) Ne 13.05, 16:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 7:1 (2:1) So 19.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Modřice 1:0 (0:0) Ne 27.05, 16:30 Soutěž
Venku Rosice "B" - SK Tatran Šatov 3:4 (1:2) Ne 03.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 2:2 (2:1) Ne 10.06, 16:30 Soutěž
Venku Tasovice "B" - SK Tatran Šatov 3:2 (2:1) So 16.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice "B" 4:4 (0:3) Ne 31.07, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Grešlové Mýto 10:1 (4:0) Ne 14.08, 14:15 Soutěž
Venku Chvalovice "B" - SK Tatran Šatov 0:2 (-:-) Ne 21.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Konice 4:1 (1:0) Ne 28.08, 14:15 Soutěž
Venku Slatina - SK Tatran Šatov 0:7 (0:3) Ne 04.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Starý Petřín 1:1 (0:1) Ne 11.09, 13:45 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 2:3 (0:3) Ne 18.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 4:0 (2:0) Ne 25.09, 13:45 Soutěž
Venku Olbramkostel - SK Tatran Šatov 0:11 (0:5) Ne 02.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice "B" 5:0 (2:0) Ne 09.10, 12:45 Soutěž
Venku Blížkovice "B" - SK Tatran Šatov 4:0 (1:0) So 15.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary "B" 6:0 (6:0) Ne 23.10, 12:15 Soutěž
Venku Únanov "B" - SK Tatran Šatov 5:1 (2:1) So 29.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo "C" 3:1 (1:1) Ne 06.11, 11:45 Soutěž
Venku Grešlové Mýto - SK Tatran Šatov 3:4 (1:4) Ne 13.11, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice "B" 7:2 (2:2) Ne 18.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Havraníky 7:1 (4:0) So 24.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice "B" 2:1 (1:0) Ne 01.04, 13:00 Soutěž
Venku Konice - SK Tatran Šatov 1:5 (1:3) Ne 08.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slatina 6:1 (2:1) Ne 15.04, 13:30 Soutěž
Venku Starý Petřín - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) So 21.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 4:1 (2:0) Ne 29.04, 13:30 Soutěž
Venku Vranov nad Dyjí - SK Tatran Šatov 3:3 (3:2) Ne 06.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel 9:1 (2:1) Ne 13.05, 14:00 Soutěž
Venku Přímětice "B" - SK Tatran Šatov 6:0 (4:0) So 19.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice "B" 6:2 (2:2) Ne 27.05, 14:00 Soutěž
Venku Štítary "B" - SK Tatran Šatov 1:6 (1:2) So 02.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov "B" 5:2 (2:0) Ne 10.06, 14:00 Soutěž
Venku IE Znojmo "C" - SK Tatran Šatov 6:7 (5:4) So 16.06, 12:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 2:1 (0:1) Ne 28.08, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mackovice 8:0 (5:0) Ne 04.09, 11:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 2:0 (2:0) Ne 11.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 1:7 (1:4) Ne 18.09, 11:30 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 3:2 (-:-) So 24.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 3:1 (1:0) Ne 02.10, 11:30 Soutěž
Venku Mackovice - SK Tatran Šatov 3:2 (-:-) Ne 09.10, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 2:2 (2:1) Ne 16.10, 11:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) So 22.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 1:2 (0:1) Ne 30.10, 11:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 3:2 (0:1) Pá 13.04, 15:30 Soutěž
Venku Mackovice - SK Tatran Šatov 0:9 (0:3) So 14.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 1:1 (0:1) So 21.04, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 1:3 (1:0) Ne 29.04, 14:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 1:3 (1:1) Ne 06.05, 14:00 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 3:1 (2:0) Ne 13.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mackovice 6:1 (1:0) So 19.05, 10:15 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 1:6 (0:2) Ne 27.05, 14:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 2:1 (1:0) Ne 03.06, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 2:2 (2:1) Ne 10.06, 11:00 Soutěž
Mladší žáci
Venku Višňové - SK Tatran Šatov 6:0 (-:-) Ne 28.08, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 2:5 (-:-) Ne 04.09, 10:00 Soutěž
Venku Hrušovan n. Jev. - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 10.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 1:3 (-:-) Ne 18.09, 10:00 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 24.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové -:- (-:-) Ne 02.10, 10:00 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 09.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrušovany n. Jev. -:- (-:-) Ne 16.10, 10:00 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 22.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice -:- (-:-) Ne 30.10, 10:00 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 07.04, 14:30 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 14.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrušovany -:- (-:-) So 21.04, 14:00 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 28.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice -:- (-:-) Ne 06.05, 10:15 Soutěž
Venku Hrušovany - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 12.05, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo A -:- (-:-) Ne 20.05, 10:00 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 26.05, 13:00 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 02.06, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče -:- (-:-) Ne 10.06, 09:00 Soutěž
Přípravka
-- Žádná utkání --
Předpřípravka
-- Žádná utkání --
15.11.2018 16:18:10
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upraveny branky: "B" tým 2018/2019: Břežany
sekin - 05.11.2018 11:58
#2
Upraven výsledek: "B" tým 2018/2019: Břežany
sekin - 05.11.2018 10:54
#3
Upraven výsledek: "B" tým 2018/2019: Blížkovice B
sekin - 05.11.2018 10:53
#4
Upraven výsledek: "A" tým 2018/2019: FK Znojmo A
sekin - 03.11.2018 15:39
#5
Upraven výsledek: "A" tým 2018/2019: TJ Viktoria Želešice
sekin - 27.10.2018 17:21
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox