Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
Ne 20.10.2019 14:30
2:1
Ne 27.10.2019 14:30
-:-
"B" tým
Ne 20.10.2019 14:30
1:2
Ne 27.10.2019 14:30
-:-
Žáci
-- Žádné utkání --
Mladší žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
12Štefan Czucz
4Bedřich Novák
3Jakub Vrbka
3Tomáš Artim
3Ladislav Bárta
"B" tým
4Pavel Kříž
3Libor Procházka
2Jan Blümel
2Vladimír Pfeil
1Pavel Kopeček
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 2:1 (1:1) Ne 22.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 4:4 (2:2) Ne 29.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav 1:2 (0:1) St 01.08, 17:30 Pohár
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 2:2 (0:2) Ne 12.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 2:1 (0:0) Ne 19.08, 16:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 2:1 (2:0) So 25.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 2:3 (1:2) Ne 02.09, 16:30 Soutěž
Venku Cvrčovice - SK Tatran Šatov 6:0 (2:0) Ne 09.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Žebětín 3:0 (2:0) Ne 16.09, 16:00 Soutěž
Venku Chrlice - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) So 22.09, 16:00 Soutěž
Venku Slatina - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) So 06.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rosice B 8:0 (5:0) Pá 12.10, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 0:0 (-:-) Ne 14.10, 15:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 3:2 (0:0) Ne 21.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Modřice 5:1 (3:1) Ne 28.10, 14:30 Soutěž
Venku MS Brno - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 03.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice "B" 2:0 (1:0) Ne 10.02, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 7:3 (3:1) So 16.02, 12:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hrotovice 4:1 (2:0) So 02.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:1 (0:1) So 09.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Schrattenthal 10:2 (3:2) Ne 17.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 0:1 (0:0) So 23.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 0:2 (-:-) Ne 07.04, 15:30 Přátelský
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 0:2 (0:1) So 13.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Cvrčovice 0:1 (0:1) Ne 21.04, 16:00 Soutěž
Venku Žebětín - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 27.04, 16:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 4:3 (3:0) St 01.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chrlice 2:4 (1:2) Ne 05.05, 16:30 Soutěž
Venku Rosice "B" - SK Tatran Šatov 4:1 (1:0) So 11.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 3:1 (1:1) St 15.05, 17:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slatina 0:1 (0:1) Ne 19.05, 16:30 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) So 25.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 4:2 (2:2) Ne 02.06, 16:30 Soutěž
Venku Modřice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) Ne 09.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - MS Brno 1:1 (0:1) Ne 16.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 2:1 (2:0) So 22.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 1:3 (-:-) Ne 12.08, 16:30 Soutěž
Venku Konice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:4) Ne 19.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křepice 4:3 (2:1) Ne 26.08, 16:30 Soutěž
Venku Vranov nad Dyjí - SK Tatran Šatov 2:7 (1:4) Ne 02.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel 7:2 (2:0) So 08.09, 16:30 Soutěž
Venku Únanov "B" - SK Tatran Šatov 2:8 (1:4) Ne 16.09, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Grešlové Mýto 12:0 (8:0) Ne 23.09, 16:00 Soutěž
Venku Blížkovice "B" - SK Tatran Šatov 4:6 (4:3) So 29.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice "B" 4:1 (2:0) Ne 07.10, 15:30 Soutěž
Venku Slatina - SK Tatran Šatov 4:7 (2:2) Ne 14.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice "B" 4:1 (3:1) So 20.10, 15:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 2:4 (0:2) Ne 28.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo "C" 5:1 (2:1) Ne 04.11, 14:00 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) Ne 11.11, 14:00 Soutěž
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 0:4 (-:-) Ne 10.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Čejkovice 1:2 (1:1) So 16.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hatě "B" 5:3 (-:-) Ne 07.04, 13:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 0:0 (0:0) Ne 14.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov "B" 1:1 (0:1) Ne 28.04, 16:00 Soutěž
Venku Olbramkostel - SK Tatran Šatov 2:2 (1:0) St 01.05, 16:00 Soutěž
Venku Grešlové Mýto - SK Tatran Šatov 1:2 (0:2) Ne 05.05, 16:30 Soutěž
Venku Křepice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) St 08.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice "B" 5:0 (1:0) Ne 12.05, 16:30 Soutěž
Venku Přímětice "B" - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) So 18.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slatina 3:0 (3:0) Ne 26.05, 16:30 Soutěž
Venku Chvalovice "B" - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) So 01.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 2:1 (2:0) So 08.06, 16:30 Soutěž
Venku IE Znojmo "C" - SK Tatran Šatov 4:5 (2:2) So 15.06, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Konice 10:0 (5:0) So 22.06, 13:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
Doma SK Tatran Šatov - Šanov 9:1 (-:-) So 18.08, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 9:0 (3:0) So 01.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 2:3 (1:2) Pá 07.09, 17:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 1:4 (0:1) Ne 09.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 2:2 (1:1) So 15.09, 10:15 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 1:2 (-:-) Ne 23.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 1:1 (1:0) So 29.09, 10:15 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 0:3 (0:1) Ne 07.10, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 8:0 (4:0) So 13.10, 10:15 Soutěž
Venku Miroslav - SK Tatran Šatov 5:1 (1:0) Ne 21.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:3 (0:0) So 27.10, 10:15 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) Ne 04.11, 12:00 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov 2:19 (-:-) Ne 31.03, 10:15 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 1:4 (0:1) Ne 14.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 8:0 (-:-) Ne 21.04, 14:00 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) Ne 28.04, 09:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 3:2 (-:-) Ne 05.05, 14:30 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 2:3 (-:-) Ne 12.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 4:1 (2:1) Ne 19.05, 14:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 0:11 (-:-) So 25.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav 2:0 (1:0) Ne 02.06, 14:30 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Čt 06.06, 16:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 4:3 (2:2) So 08.06, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 8:0 (3:0) Ne 16.06, 14:30 Soutěž
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 4:0 (-:-) Ne 02.09, 00:00 Soutěž
Venku Dyjákvice - SK Tatran Šatov 13:0 (-:-) Ne 02.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo A 1:11 (-:-) Ne 09.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo B 3:5 (-:-) Ne 09.09, 00:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 11:0 (-:-) Ne 16.09, 00:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 12:0 (-:-) Ne 16.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice B 0:7 (-:-) Ne 23.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice C 0:8 (-:-) Ne 23.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 5:1 (-:-) Ne 30.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 0:2 (-:-) Ne 30.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 4:4 (-:-) Ne 07.10, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice 0:7 (-:-) Ne 07.10, 00:00 Soutěž
Venku Dobšice B - SK Tatran Šatov 11:0 (-:-) St 17.10, 00:00 Soutěž
Venku Dobšice C - SK Tatran Šatov 6:0 (-:-) St 17.10, 00:00 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov 11:0 (-:-) So 20.10, 00:00 Soutěž
Venku IE Znojmo B - SK Tatran Šatov 5:1 (-:-) So 20.10, 00:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 6:0 (-:-) Ne 04.11, 09:25 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 3:1 (-:-) Ne 04.11, 11:25 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice -:- (-:-) Ne 07.04, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice -:- (-:-) Ne 07.04, 11:25 Soutěž
Venku IE Znojmo B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 13.04, 09:00 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 13.04, 10:00 Soutěž
Venku Dobšice C - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 27.04, 09:25 Soutěž
Venku Dobšice B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 27.04, 11:25 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 05.05, 09:25 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 05.05, 11:25 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 12.05, 09:25 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 12.05, 11:25 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice C -:- (-:-) Ne 19.05, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice B -:- (-:-) Ne 19.05, 11:25 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 26.05, 09:25 Soutěž
Venku IE Znojmo B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 26.05, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě -:- (-:-) Ne 02.06, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě -:- (-:-) Ne 02.06, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek -:- (-:-) Ne 09.06, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice -:- (-:-) Ne 09.06, 11:25 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
21.10.2019 20:19:37
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upraveno utkání: "A" tým 2019/2020: FC Miroslav
sekin - 21.10.2019 13:53
#2
Upraveny branky: "B" tým 2019/2020: Vrbovec/Dyjákovičky
sekin - 21.10.2019 06:54
#3
Upraven výsledek: "B" tým 2019/2020: Vrbovec/Dyjákovičky
sekin - 21.10.2019 06:53
#4
Upraveny branky: "A" tým 2019/2020: Tj Sokol Střelice
sekin - 21.10.2019 06:52
#5
Upraven výsledek: "A" tým 2019/2020: Tj Sokol Střelice
sekin - 21.10.2019 06:52
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox