Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
15Štefan Czucz
9Tomáš Artim
4Stanislav Juračka
3Bedřich Novák
3Milan Křišťál
"B" tým
4Pavel Kříž
4Bedřich Novák
4Jakub Pospíchal
4Tomáš Artim
3Karel Veselý
Žáci
8Ondřej Budín
7Petr Soška
6Michal Kochan
4Šimon Kurta
1Miroslav Chylík
Přípravka
5Aleš Kňazovčík
3Marek Budín
2Jaroslav Dufek
2Marek Javůrek
1Marek Lžičař
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 2:1 (1:1) Ne 22.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 4:4 (2:2) Ne 29.07, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav 1:2 (0:1) St 01.08, 17:30 Pohár
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 2:2 (0:2) Ne 12.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 2:1 (0:0) Ne 19.08, 16:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 2:1 (2:0) So 25.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 2:3 (1:2) Ne 02.09, 16:30 Soutěž
Venku Cvrčovice - SK Tatran Šatov 6:0 (2:0) Ne 09.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Žebětín 3:0 (2:0) Ne 16.09, 16:00 Soutěž
Venku Chrlice - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) So 22.09, 16:00 Soutěž
Venku Slatina - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) So 06.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rosice B 8:0 (5:0) Pá 12.10, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 0:0 (-:-) Ne 14.10, 15:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 3:2 (0:0) Ne 21.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Modřice 5:1 (3:1) Ne 28.10, 14:30 Soutěž
Venku MS Brno - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 03.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice "B" 2:0 (1:0) Ne 10.02, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 7:3 (3:1) So 16.02, 12:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hrotovice 4:1 (2:0) So 02.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:1 (0:1) So 09.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Schrattenthal 10:2 (3:2) Ne 17.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 0:1 (0:0) So 23.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 0:2 (-:-) Ne 07.04, 15:30 Přátelský
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 0:2 (0:1) So 13.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Cvrčovice 0:1 (0:1) Ne 21.04, 16:00 Soutěž
Venku Žebětín - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 27.04, 16:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 4:3 (3:0) St 01.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chrlice 2:4 (1:2) Ne 05.05, 16:30 Soutěž
Venku Rosice "B" - SK Tatran Šatov 4:1 (1:0) So 11.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 3:1 (1:1) St 15.05, 17:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slatina 0:1 (0:1) Ne 19.05, 16:30 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) So 25.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 4:2 (2:2) Ne 02.06, 16:30 Soutěž
Venku Modřice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) Ne 09.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - MS Brno 1:1 (0:1) Ne 16.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 2:1 (2:0) So 22.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 1:3 (-:-) Ne 12.08, 16:30 Soutěž
Venku Konice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:4) Ne 19.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křepice 4:3 (2:1) Ne 26.08, 16:30 Soutěž
Venku Vranov nad Dyjí - SK Tatran Šatov 2:7 (1:4) Ne 02.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel 7:2 (2:0) So 08.09, 16:30 Soutěž
Venku Únanov "B" - SK Tatran Šatov 2:8 (1:4) Ne 16.09, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Grešlové Mýto 12:0 (8:0) Ne 23.09, 16:00 Soutěž
Venku Blížkovice "B" - SK Tatran Šatov 4:6 (4:3) So 29.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice "B" 4:1 (2:0) Ne 07.10, 15:30 Soutěž
Venku Slatina - SK Tatran Šatov 4:7 (2:2) Ne 14.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice "B" 4:1 (3:1) So 20.10, 15:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 2:4 (0:2) Ne 28.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo "C" 5:1 (2:1) Ne 04.11, 14:00 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) Ne 11.11, 14:00 Soutěž
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 0:4 (-:-) Ne 10.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Čejkovice 1:2 (1:1) So 16.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hatě "B" 5:3 (-:-) Ne 07.04, 13:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 0:0 (0:0) Ne 14.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov "B" 1:1 (0:1) Ne 28.04, 16:00 Soutěž
Venku Olbramkostel - SK Tatran Šatov 2:2 (1:0) St 01.05, 16:00 Soutěž
Venku Grešlové Mýto - SK Tatran Šatov 1:2 (0:2) Ne 05.05, 16:30 Soutěž
Venku Křepice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) St 08.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice "B" 5:0 (1:0) Ne 12.05, 16:30 Soutěž
Venku Přímětice "B" - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) So 18.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slatina 3:0 (3:0) Ne 26.05, 16:30 Soutěž
Venku Chvalovice "B" - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) So 01.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 2:1 (2:0) So 08.06, 16:30 Soutěž
Venku IE Znojmo "C" - SK Tatran Šatov 4:5 (2:2) So 15.06, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Konice 10:0 (5:0) So 22.06, 13:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
Doma SK Tatran Šatov - Šanov 9:1 (-:-) So 18.08, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 9:0 (3:0) So 01.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 2:3 (1:2) Pá 07.09, 17:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 1:4 (0:1) Ne 09.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 2:2 (1:1) So 15.09, 10:15 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 1:2 (-:-) Ne 23.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 1:1 (1:0) So 29.09, 10:15 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 0:3 (0:1) Ne 07.10, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 8:0 (4:0) So 13.10, 10:15 Soutěž
Venku Miroslav - SK Tatran Šatov 5:1 (1:0) Ne 21.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:3 (0:0) So 27.10, 10:15 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) Ne 04.11, 12:00 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov 2:19 (-:-) Ne 31.03, 10:15 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 1:4 (0:1) Ne 14.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 8:0 (-:-) Ne 21.04, 14:00 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) Ne 28.04, 09:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 3:2 (-:-) Ne 05.05, 14:30 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 2:3 (-:-) Ne 12.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 4:1 (2:1) Ne 19.05, 14:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 0:11 (-:-) So 25.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav 2:0 (1:0) Ne 02.06, 14:30 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Čt 06.06, 16:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 4:3 (2:2) So 08.06, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 8:0 (3:0) Ne 16.06, 14:30 Soutěž
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 4:0 (-:-) Ne 02.09, 00:00 Soutěž
Venku Dyjákvice - SK Tatran Šatov 13:0 (-:-) Ne 02.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo A 1:11 (-:-) Ne 09.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo B 3:5 (-:-) Ne 09.09, 00:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 12:0 (-:-) Ne 16.09, 00:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 11:0 (-:-) Ne 16.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice B 0:7 (-:-) Ne 23.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice C 0:8 (-:-) Ne 23.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 0:2 (-:-) Ne 30.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 5:1 (-:-) Ne 30.09, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 4:4 (-:-) Ne 07.10, 00:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice 0:7 (-:-) Ne 07.10, 00:00 Soutěž
Venku Dobšice B - SK Tatran Šatov 11:0 (-:-) St 17.10, 00:00 Soutěž
Venku Dobšice C - SK Tatran Šatov 6:0 (-:-) St 17.10, 00:00 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov 11:0 (-:-) So 20.10, 00:00 Soutěž
Venku IE Znojmo B - SK Tatran Šatov 5:1 (-:-) So 20.10, 00:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 6:0 (-:-) Ne 04.11, 09:25 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 3:1 (-:-) Ne 04.11, 11:25 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice -:- (-:-) Ne 07.04, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice -:- (-:-) Ne 07.04, 11:25 Soutěž
Venku IE Znojmo B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 13.04, 09:00 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 13.04, 10:00 Soutěž
Venku Dobšice C - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 27.04, 09:25 Soutěž
Venku Dobšice B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 27.04, 11:25 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 05.05, 09:25 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 05.05, 11:25 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 12.05, 09:25 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 12.05, 11:25 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice C -:- (-:-) Ne 19.05, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice B -:- (-:-) Ne 19.05, 11:25 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 26.05, 09:25 Soutěž
Venku IE Znojmo B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 26.05, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě -:- (-:-) Ne 02.06, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě -:- (-:-) Ne 02.06, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek -:- (-:-) Ne 09.06, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice -:- (-:-) Ne 09.06, 11:25 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
19.7.2019 12:35:16
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upravena informační tabule
ondra - 04.07.2019 17:10
#2
Upravena informační tabule
ondra - 04.07.2019 17:10
#3
Upravena informační tabule
ondra - 04.07.2019 17:09
#4
Upravena informační tabule
ondra - 04.07.2019 17:08
#5
Upravena informační tabule
ondra - 04.07.2019 17:07
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox