Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
Ne 20.10.2019 14:30
2:1
Ne 27.10.2019 14:30
-:-
"B" tým
Ne 20.10.2019 14:30
1:2
Ne 27.10.2019 14:30
-:-
Žáci
-- Žádné utkání --
Mladší žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
12Štefan Czucz
4Bedřich Novák
3Jakub Vrbka
3Tomáš Artim
3Ladislav Bárta
"B" tým
4Pavel Kříž
3Libor Procházka
2Jan Blümel
2Vladimír Pfeil
1Pavel Kopeček
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Venku 1.SC Znojmo FK U19 - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) So 26.07, 15:30 Přátelský
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 26.07, 17:00 Přátelský
Venku Jakubov - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 02.08, 17:00 Přátelský
Venku Zbýšov - SK Tatran Šatov 2:1 (2:0) Ne 10.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 2:7 (0:5) Ne 17.08, 16:30 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 2:0 (0:0) So 23.08, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Cvrčovice 1:2 (0:1) Ne 31.08, 16:30 Soutěž
Venku Rajhradice - SK Tatran Šatov 2:6 (1:2) Ne 07.09, 16:30 Soutěž
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 3:0 (2:0) So 13.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulov 0:1 (0:1) Ne 21.09, 16:00 Soutěž
Venku Újezd u Brna - SK Tatran Šatov 2:1 (2:0) Ne 28.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 1:2 (1:0) Ne 05.10, 15:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 1:2 (1:1) So 11.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 1:1 (0:0) Ne 19.10, 15:00 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 25.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jezeřany 1:1 (1:1) Ne 02.11, 14:00 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:0 (1:0) So 31.01, 19:45 Přátelský
Venku Hrušovany - SK Tatran Šatov 6:1 (4:0) So 21.02, 21:00 Přátelský
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 8:1 (5:0) So 28.02, 17:15 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Jakubov 4:1 (-:-) Ne 08.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 4:2 (2:0) So 14.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hrušovany 8:1 (3:0) So 21.03, 14:00 Přátelský
Venku Chvalovice - SK Tatran Šatov 0:3 (0:1) So 28.03, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice 2:3 (1:1) So 04.04, 15:30 Soutěž
Venku Cvrčovice - SK Tatran Šatov 5:2 (1:1) Ne 12.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rajhradice 2:0 (0:0) So 18.04, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 3:1 (0:1) So 25.04, 16:00 Soutěž
Venku Mikulov - SK Tatran Šatov 2:1 (0:0) So 02.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd u Brna 1:1 (1:0) So 09.05, 16:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:0) So 16.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 0:1 (0:1) So 23.05, 16:30 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 3:1 (1:1) Ne 31.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 3:2 (2:0) So 06.06, 16:30 Soutěž
Venku Jezeřany - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) Ne 14.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zbýšov 5:0 (1:0) Ne 21.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 3:3 (2:1) Pá 25.07, 18:20 Přátelský
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 2:6 (0:3) Ne 03.08, 17:00 Přátelský
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 7:0 (2:0) Ne 10.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slup 0:0 (0:0) So 16.08, 16:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 2:4 (1:3) Ne 24.08, 16:30 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 3:2 (2:0) Ne 31.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice "A" 0:5 (0:1) So 06.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Havraniky 3:1 (1:1) So 20.09, 16:00 Soutěž
Venku Suchohrdly "A" - SK Tatran Šatov 3:0 (1:0) Ne 28.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice "B" 2:2 (-:-) So 04.10, 15:30 Soutěž
Venku Přimětice "B" - SK Tatran Šatov 7:1 (3:1) Ne 12.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary "A" 1:3 (0:2) So 18.10, 15:30 Soutěž
Venku Starý Petřín - SK Tatran Šatov 5:1 (-:-) So 25.10, 15:30 Soutěž
Venku Křepice - SK Tatran Šatov 4:1 (0:1) Út 28.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Hatě "A" 0:5 (-:-) So 01.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 2:2 (0:1) So 08.11, 14:00 Soutěž
Venku Slup - SK Tatran Šatov 0:4 (-:-) Ne 29.03, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 2:3 (0:3) Ne 05.04, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 3:0 (2:0) So 11.04, 15:30 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 18.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křepice 5:0 (-:-) Ne 26.04, 16:00 Soutěž
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 2:3 (2:2) Ne 03.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly u Znojma 1:0 (0:0) Ne 10.05, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice B - SK Tatran Šatov 2:1 (2:0) Ne 17.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice B -:- (-:-) Ne 24.05, 16:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 31.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Starý Petřín -:- (-:-) Ne 07.06, 16:30 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 14.06, 16:30 Soutěž
Dorost
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 3:10 (1:7) Ne 27.07, 16:00 Přátelský
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 10:0 (4:0) St 06.08, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 4:2 (1:2) St 13.08, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice "B" 3:1 (1:1) Ne 17.08, 13:30 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 2:0 (2:0) So 23.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 2:0 (2:0) So 30.08, 16:30 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 0:2 (0:2) Pá 05.09, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramovice 3:0 (-:-) Ne 21.09, 13:30 Soutěž
Venku Rakšice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:0) Ne 28.09, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice/Jevišovice 0:0 (0:0) Ne 05.10, 13:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 3:2 (2:1) So 11.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice/Micmanice 1:1 (1:1) Ne 19.10, 12:30 Soutěž
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 6:1 (3:1) So 25.10, 14:30 Soutěž
Venku IE Znojmo "B" - SK Tatran Šatov 5:2 (4:2) St 29.10, 15:00 Soutěž
Venku Havraniky - SK Tatran Šatov 5:3 (2:1) So 28.02, 14:00 Přátelský
Venku Jaroslavice/Micmanice - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 07.03, 13:00 Přátelský
Venku Dukovany - SK Tatran Šatov 2:7 (1:3) Ne 15.03, 15:00 Přátelský
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) So 21.03, 11:00 Přátelský
Venku Tasovice "B" - SK Tatran Šatov 2:2 (0:1) So 28.03, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 0:0 (0:0) Pá 03.04, 16:30 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 3:1 (1:0) So 11.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 0:1 (0:0) Ne 19.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo "B" 9:1 (5:1) So 25.04, 13:30 Soutěž
Venku Olbramovice - SK Tatran Šatov 2:3 (0:2) So 02.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rakšice 1:3 (1:2) So 09.05, 14:00 Soutěž
Venku Mikulovice/Jevišovice - SK Tatran Šatov 10:0 (6:0) So 16.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary -:- (-:-) So 23.05, 14:00 Soutěž
Venku Jaroslavice/Micmanice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 30.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice -:- (-:-) So 06.06, 14:00 Soutěž
Žáci
-- Není vedena soupiska --
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
-- Není vedena soupiska --
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
21.10.2019 20:19:12
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upraveno utkání: "A" tým 2019/2020: FC Miroslav
sekin - 21.10.2019 13:53
#2
Upraveny branky: "B" tým 2019/2020: Vrbovec/Dyjákovičky
sekin - 21.10.2019 06:54
#3
Upraven výsledek: "B" tým 2019/2020: Vrbovec/Dyjákovičky
sekin - 21.10.2019 06:53
#4
Upraveny branky: "A" tým 2019/2020: Tj Sokol Střelice
sekin - 21.10.2019 06:52
#5
Upraven výsledek: "A" tým 2019/2020: Tj Sokol Střelice
sekin - 21.10.2019 06:52
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox