Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Mladší žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
13Štefan Czucz
4Bedřich Novák
4Jan Uchytil
4Tomáš Artim
3Jakub Vrbka
"B" tým
6Pavel Kříž
3Libor Procházka
3Luboš Artim
2Jan Blümel
2Vladimír Pfeil
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 15.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 1:3 (0:2) So 22.08, 16:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) So 29.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 1:1 (0:1) So 05.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jezeřany-Maršovice 1:0 (1:0) So 12.09, 16:00 Soutěž
Venku Újezd u Brna - SK Tatran Šatov 5:2 (1:0) Ne 20.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 1:0 (1:0) So 26.09, 16:00 Soutěž
Venku Rajhradice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:2) Ne 04.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Heršpice 3:0 (3:0) So 10.10, 15:00 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 17.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Moutnice 4:2 (3:0) So 24.10, 14:30 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 1:1 (1:1) So 31.10, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - RAFK 2:0 (0:0) So 07.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 2:1 (-:-) Ne 13.03, 14:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 2:1 (0:1) Ne 27.03, 15:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 1:3 (1:1) So 02.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 2:3 (1:1) Ne 10.04, 15:30 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) Ne 17.04, 16:00 Soutěž
Venku Jezeřany - SK Tatran Šatov 5:3 (2:1) Ne 24.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd 2:2 (1:0) Ne 01.05, 16:30 Soutěž
Venku Chvalovice - SK Tatran Šatov 0:2 (0:0) So 07.05, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rajhradice 1:6 (0:4) Ne 15.05, 16:30 Soutěž
Venku Horní Heršpice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 21.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 3:1 (1:0) Ne 29.05, 16:30 Soutěž
Venku Moutnice - SK Tatran Šatov 2:1 (-:-) Ne 05.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice 4:3 (3:0) Ne 12.06, 16:30 Soutěž
Venku RAFK - SK Tatran Šatov 3:2 (1:2) So 18.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
-- Není vedena soupiska --
Dorost
Doma SK Tatran Šatov - Rakšice 2:4 (1:1) So 22.08, 14:00 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 2:7 (1:4) So 29.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice 4:0 (2:0) So 05.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 13:3 (5:1) So 12.09, 13:30 Soutěž
Venku Višňové B - SK Tatran Šatov 3:2 (1:1) So 19.09, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo B 1:4 (0:3) So 26.09, 09:30 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 7:5 (4:3) So 03.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramovice 3:2 (1:1) So 10.10, 12:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 8:2 (5:2) So 17.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 1:5 (1:2) So 24.10, 12:00 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 2:5 (0:1) So 31.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dukovany 1:7 (1:3) Ne 13.03, 12:30 Přátelský
Venku Rakšice - SK Tatran Šatov 0:3 (0:2) So 02.04, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 2:1 (0:0) Ne 10.04, 13:00 Soutěž
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 3:0 (2:0) So 16.04, 16:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 4:3 (1:1) Ne 24.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové B 1:4 (1:2) Ne 01.05, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo B - SK Tatran Šatov 11:2 (4:1) So 07.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 11:2 (-:-) Ne 15.05, 14:00 Soutěž
Venku Olbramovice - SK Tatran Šatov 2:8 (0:6) So 21.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 1:9 (0:2) Ne 29.05, 14:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 7:4 (5:1) So 04.06, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 3:3 (2:2) Ne 12.06, 14:00 Soutěž
Žáci
-- Není vedena soupiska --
Mladší žáci
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 5:1 (4:0) So 29.08, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 1:7 (1:4) Ne 06.09, 14:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:2 (2:1) Ne 13.09, 12:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 7:0 (3:0) Ne 20.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly 0:8 (0:4) So 26.09, 10:15 Soutěž
Venku 1. SC Znojmo - SK Tatran Šatov 5:0 (5:0) Ne 04.10, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 1:12 (0:3) Ne 25.10, 12:30 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 5:2 (4:0) So 31.10, 11:00 Soutěž
Venku FK Hatě - SK Tatran Šatov 3:3 (1:1) Ne 03.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice/Mikulovice 0:3 (0:2) So 09.04, 13:30 Soutěž
Venku Micmanice/Jaroslavice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:2) Ne 17.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 2:3 (2:3) So 23.04, 14:00 Soutěž
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 3:1 (2:0) So 07.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo -:- (-:-) Pá 20.05, 18:00 Soutěž
Venku FK Znojmo - SK Tatran Šatov 4:7 (-:-) Ne 22.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 1:0 (0:0) So 28.05, 14:30 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 4:0 (1:0) Ne 05.06, 14:30 Soutěž
Přípravka
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 0:9 (0:3) Ne 30.08, 10:00 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 7:4 (5:2) Ne 30.08, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 9:4 (4:1) Ne 06.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 5:7 (3:3) Ne 06.09, 11:35 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 13.09, 09:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 13.09, 10:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 8:0 (4:0) Ne 20.09, 09:50 Soutěž
Venku Mramotice/Olbramkostel - SK Tatran Šatov 4:7 (0:4) Ne 20.09, 11:35 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 4:2 (2:2) Ne 27.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 5:3 (2:1) Ne 27.09, 11:35 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 6:9 (4:4) Ne 04.10, 09:50 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 3:4 (1:2) Ne 04.10, 10:45 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 3:5 (1:3) So 10.10, 09:50 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 7:8 (1:5) So 10.10, 11:35 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 0:8 (0:4) So 17.10, 09:50 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 2:1 (0:1) So 17.10, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 1:11 (0:7) Ne 25.10, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice/Olbramkostel 2:4 (0:2) Ne 25.10, 11:05 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 2:4 (1:2) Ne 01.11, 11:35 Soutěž
Venku Vranov nad Dyjí - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 07.11, 14:00 Soutěž
Venku TJ Mikulovice - SK Tatran Šatov 4:3 (2:1) Ne 03.04, 12:00 Soutěž
Venku Fotbal Jevišovice - SK Tatran Šatov 8:1 (4:1) Ne 03.04, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 5:1 (3:1) Ne 10.04, 11:45 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 7:10 (2:6) Ne 10.04, 12:45 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 3:5 (1:3) So 16.04, 09:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 0:19 (0:9) So 16.04, 10:45 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 5:4 (3:2) Ne 24.04, 09:50 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 10:3 (5:1) Ne 24.04, 11:35 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov 5:6 (3:5) Ne 01.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 4:4 (3:3) Ne 01.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 7:3 (3:0) Ne 08.05, 09:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 7:3 (2:2) Ne 08.05, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 2:4 (0:2) Ne 08.05, 11:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:6 (1:4) Ne 15.05, 13:00 Soutěž
Venku FK Znojmo - SK Tatran Šatov 4:7 (1:3) Ne 15.05, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 1:4 (1:2) Ne 22.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 12:1 (6:1) Ne 22.05, 11:35 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 3:2 (-:-) Ne 29.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 2:7 (2:2) Ne 29.05, 10:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 2:5 (2:2) Ne 29.05, 11:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 2:4 (0:1) Ne 05.06, 09:50 Soutěž
Venku Vranov - SK Tatran Šatov 5:1 (3:0) Ne 05.06, 11:35 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
13.11.2019 01:19:04
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upraveny branky: "B" tým 2019/2020: Štítary
sekin - 03.11.2019 02:37
#2
Upraven výsledek: "B" tým 2019/2020: Štítary
sekin - 03.11.2019 02:31
#3
Upraveny branky: "A" tým 2019/2020: FC Miroslav
sekin - 03.11.2019 02:30
#4
Upraven výsledek: "A" tým 2019/2020: FC Miroslav
sekin - 03.11.2019 02:30
#5
Upraveny branky: "B" tým 2019/2020: FCC SK Únanov B
sekin - 28.10.2019 11:31
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox