Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
11Štefan Czucz
3Tomáš Artim
2Milan Křišťál
2Daniel Hlávka
2Roman Barták
"B" tým
2Pavel Kopeček
2Tomáš Artim
2Karel Veselý
1Martin Soška
1Bedřich Novák
Žáci
8Ondřej Budín
7Petr Soška
6Michal Kochan
4Šimon Kurta
1Miroslav Chylík
Přípravka
5Aleš Kňazovčík
3Marek Budín
2Jaroslav Dufek
2Marek Javůrek
1Marek Lžičař
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 15.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 1:3 (0:2) So 22.08, 16:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) So 29.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 1:1 (0:1) So 05.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jezeřany-Maršovice 1:0 (1:0) So 12.09, 16:00 Soutěž
Venku Újezd u Brna - SK Tatran Šatov 5:2 (1:0) Ne 20.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 1:0 (1:0) So 26.09, 16:00 Soutěž
Venku Rajhradice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:2) Ne 04.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Heršpice 3:0 (3:0) So 10.10, 15:00 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 17.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Moutnice 4:2 (3:0) So 24.10, 14:30 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 1:1 (1:1) So 31.10, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - RAFK 2:0 (0:0) So 07.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 2:1 (-:-) Ne 13.03, 14:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 2:1 (0:1) Ne 27.03, 15:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 1:3 (1:1) So 02.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 2:3 (1:1) Ne 10.04, 15:30 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) Ne 17.04, 16:00 Soutěž
Venku Jezeřany - SK Tatran Šatov 5:3 (2:1) Ne 24.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd 2:2 (1:0) Ne 01.05, 16:30 Soutěž
Venku Chvalovice - SK Tatran Šatov 0:2 (0:0) So 07.05, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rajhradice 1:6 (0:4) Ne 15.05, 16:30 Soutěž
Venku Horní Heršpice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 21.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 3:1 (1:0) Ne 29.05, 16:30 Soutěž
Venku Moutnice - SK Tatran Šatov 2:1 (-:-) Ne 05.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice 4:3 (3:0) Ne 12.06, 16:30 Soutěž
Venku RAFK - SK Tatran Šatov 3:2 (1:2) So 18.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
-- Není vedena soupiska --
Dorost
Doma SK Tatran Šatov - Rakšice 2:4 (1:1) So 22.08, 14:00 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 2:7 (1:4) So 29.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice 4:0 (2:0) So 05.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 13:3 (5:1) So 12.09, 13:30 Soutěž
Venku Višňové B - SK Tatran Šatov 3:2 (1:1) So 19.09, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo B 1:4 (0:3) So 26.09, 09:30 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 7:5 (4:3) So 03.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramovice 3:2 (1:1) So 10.10, 12:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 8:2 (5:2) So 17.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 1:5 (1:2) So 24.10, 12:00 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 2:5 (0:1) So 31.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dukovany 1:7 (1:3) Ne 13.03, 12:30 Přátelský
Venku Rakšice - SK Tatran Šatov 0:3 (0:2) So 02.04, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 2:1 (0:0) Ne 10.04, 13:00 Soutěž
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 3:0 (2:0) So 16.04, 16:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 4:3 (1:1) Ne 24.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové B 1:4 (1:2) Ne 01.05, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo B - SK Tatran Šatov 11:2 (4:1) So 07.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 11:2 (-:-) Ne 15.05, 14:00 Soutěž
Venku Olbramovice - SK Tatran Šatov 2:8 (0:6) So 21.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 1:9 (0:2) Ne 29.05, 14:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 7:4 (5:1) So 04.06, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 3:3 (2:2) Ne 12.06, 14:00 Soutěž
Žáci
-- Není vedena soupiska --
Mladší žáci
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 5:1 (4:0) So 29.08, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 1:7 (1:4) Ne 06.09, 14:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:2 (2:1) Ne 13.09, 12:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 7:0 (3:0) Ne 20.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly 0:8 (0:4) So 26.09, 10:15 Soutěž
Venku 1. SC Znojmo - SK Tatran Šatov 5:0 (5:0) Ne 04.10, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 1:12 (0:3) Ne 25.10, 12:30 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 5:2 (4:0) So 31.10, 11:00 Soutěž
Venku FK Hatě - SK Tatran Šatov 3:3 (1:1) Ne 03.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice/Mikulovice 0:3 (0:2) So 09.04, 13:30 Soutěž
Venku Micmanice/Jaroslavice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:2) Ne 17.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 2:3 (2:3) So 23.04, 14:00 Soutěž
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 3:1 (2:0) So 07.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo -:- (-:-) Pá 20.05, 18:00 Soutěž
Venku FK Znojmo - SK Tatran Šatov 4:7 (-:-) Ne 22.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 1:0 (0:0) So 28.05, 14:30 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 4:0 (1:0) Ne 05.06, 14:30 Soutěž
Přípravka
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 0:9 (0:3) Ne 30.08, 10:00 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 7:4 (5:2) Ne 30.08, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 9:4 (4:1) Ne 06.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 5:7 (3:3) Ne 06.09, 11:35 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 13.09, 09:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 13.09, 10:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 8:0 (4:0) Ne 20.09, 09:50 Soutěž
Venku Mramotice/Olbramkostel - SK Tatran Šatov 4:7 (0:4) Ne 20.09, 11:35 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 4:2 (2:2) Ne 27.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 5:3 (2:1) Ne 27.09, 11:35 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 6:9 (4:4) Ne 04.10, 09:50 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 3:4 (1:2) Ne 04.10, 10:45 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 3:5 (1:3) So 10.10, 09:50 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 7:8 (1:5) So 10.10, 11:35 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 0:8 (0:4) So 17.10, 09:50 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 2:1 (0:1) So 17.10, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 1:11 (0:7) Ne 25.10, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice/Olbramkostel 2:4 (0:2) Ne 25.10, 11:05 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 2:4 (1:2) Ne 01.11, 11:35 Soutěž
Venku Vranov nad Dyjí - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 07.11, 14:00 Soutěž
Venku TJ Mikulovice - SK Tatran Šatov 4:3 (2:1) Ne 03.04, 12:00 Soutěž
Venku Fotbal Jevišovice - SK Tatran Šatov 8:1 (4:1) Ne 03.04, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 5:1 (3:1) Ne 10.04, 11:45 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 7:10 (2:6) Ne 10.04, 12:45 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 3:5 (1:3) So 16.04, 09:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 0:19 (0:9) So 16.04, 10:45 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 5:4 (3:2) Ne 24.04, 09:50 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 10:3 (5:1) Ne 24.04, 11:35 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov 5:6 (3:5) Ne 01.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 4:4 (3:3) Ne 01.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 7:3 (3:0) Ne 08.05, 09:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 7:3 (2:2) Ne 08.05, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 2:4 (0:2) Ne 08.05, 11:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:6 (1:4) Ne 15.05, 13:00 Soutěž
Venku FK Znojmo - SK Tatran Šatov 4:7 (1:3) Ne 15.05, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 1:4 (1:2) Ne 22.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 12:1 (6:1) Ne 22.05, 11:35 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 3:2 (-:-) Ne 29.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 2:7 (2:2) Ne 29.05, 10:00 Soutěž
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 2:5 (2:2) Ne 29.05, 11:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 2:4 (0:1) Ne 05.06, 09:50 Soutěž
Venku Vranov - SK Tatran Šatov 5:1 (3:0) Ne 05.06, 11:35 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
10.12.2018 03:52:48
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upravena informační tabule
ondra - 06.12.2018 12:54
#2
Upravena informační tabule
ondra - 17.11.2018 10:56
#3
Upraveny branky: "B" tým 2018/2019: Břežany
sekin - 05.11.2018 11:58
#4
Upraven výsledek: "B" tým 2018/2019: Břežany
sekin - 05.11.2018 10:54
#5
Upraven výsledek: "B" tým 2018/2019: Blížkovice B
sekin - 05.11.2018 10:53
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox