Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
Ne 15.04.2018 15:30
1:3
Ne 22.04.2018 16:00
-:-
Ne 29.04.2018 16:00
-:-
"B" tým
So 21.04.2018 15:30
-:-
So 28.04.2018 16:00
-:-
Žáci
Ne 22.04.2018 14:00
-:-
Ne 29.04.2018 14:00
-:-
Přípravka
Ne 22.04.2018 09:00
-:-
Ne 22.04.2018 10:00
-:-
Ne 29.04.2018 15:30
-:-
Ne 29.04.2018 16:30
-:-
"A" tým
26Štefan Czucz
5Emil Pospíchal
5Tomáš Artim
4Ladislav Bárta
2Pavel Frlaus
"B" tým
9Roman Barták
5David Jordán
4Pavel Kříž
4Ladislav Pfeil
4Jan Matěj
Žáci
17Ondřej Budín
9Šimon Kurta
7Petr Soška
6Michal Kochan
5Miroslav Chylík
Přípravka
26Aleš Kňazovčík
25Šimon Kurta
20Marek Budín
4Marek Lžičař
3Jaroslav Dufek
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 1:2 (0:0) Ne 31.07, 17:00 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 3:2 (1:0) So 13.08, 17:00 Soutěž
Venku Tasovice B - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) So 20.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 1:0 (0:0) Ne 28.08, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 4:2 (3:1) So 03.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Medlánky 1:2 (1:1) So 10.09, 16:00 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 3:1 (2:1) So 17.09, 15:30 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 3:2 (1:0) So 24.09, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křenovice 0:2 (0:1) So 01.10, 15:00 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 4:1 (3:0) So 08.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd 2:1 (1:1) So 15.10, 15:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 3:4 (2:2) Ne 23.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 7:0 (2:0) So 29.10, 14:30 Soutěž
Venku Rajhradice - SK Tatran Šatov 5:1 (2:1) Ne 06.11, 14:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 4:0 (-:-) So 25.02, 14:15 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 2:1 (1:1) Ne 19.03, 14:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Tj Rajhradice 1:0 (1:0) Ne 26.03, 15:00 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 0:1 (0:0) So 01.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice B 5:1 (2:0) Ne 09.04, 15:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) So 15.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 2:1 (0:0) Ne 23.04, 16:00 Soutěž
Venku Medlánky - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 29.04, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 2:1 (1:1) Ne 07.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice 1:1 (0:1) Ne 14.05, 16:30 Soutěž
Venku Křenovice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) Ne 21.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 3:1 (0:0) Ne 28.05, 16:30 Soutěž
Venku Újezd - SK Tatran Šatov 3:4 (0:4) Ne 04.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 3:3 (2:1) Ne 11.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo C 10:0 (1:0) Ne 21.08, 16:30 Soutěž
Venku Těšetice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:5) So 27.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly B 2:1 (1:1) Ne 04.09, 16:30 Soutěž
Venku Olbramkostel - SK Tatran Šatov 1:5 (0:4) Ne 11.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 6:0 (2:0) Ne 18.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vranov nad Dyjí 5:0 (3:0) Ne 25.09, 16:00 Soutěž
Venku Grešlové Mýto - SK Tatran Šatov 0:2 (0:1) Ne 02.10, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 7:1 (4:1) Ne 09.10, 15:00 Soutěž
Venku Štítary B - SK Tatran Šatov 1:5 (0:3) Ne 16.10, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) Ne 23.10, 14:00 Soutěž
Venku Konice - SK Tatran Šatov 3:5 (2:2) Ne 30.10, 14:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) So 18.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Konice 6:0 (3:0) Ne 02.04, 15:30 Soutěž
Venku FK Znojmo C - SK Tatran Šatov 0:4 (0:2) So 08.04, 12:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Těšetice 6:0 (2:0) Ne 16.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel 5:3 (2:1) Ne 30.04, 16:30 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 3:4 (2:3) Ne 07.05, 16:30 Soutěž
Venku Vranov/Dyjí - SK Tatran Šatov 2:7 (0:3) Ne 14.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Grešlové Mýto 8:0 (3:0) Ne 21.05, 16:30 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 0:7 (0:1) So 27.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 9:1 (5:0) So 03.06, 16:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
-- Není vedena soupiska --
Mladší žáci
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 1:2 (1:2) Ne 28.08, 14:30 Soutěž
Venku volný los - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 04.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 3:0 (-:-) So 10.09, 14:00 Soutěž
Venku Vrbovec-Dyjakovičky - SK Tatran Šatov 2:1 (1:0) Ne 18.09, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo - SK Tatran Šatov 3:3 (0:2) So 24.09, 10:30 Soutěž
Venku SC Znojmo - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) So 01.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) So 08.10, 13:00 Soutěž
Venku Mramotice/Olbramkostel - SK Tatran Šatov 1:2 (1:2) So 15.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 2:5 (1:2) Ne 23.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo 3:1 (1:1) So 29.10, 12:20 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Troskotovice 4:2 (1:2) Ne 09.04, 13:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 0:10 (0:4) Ne 16.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 9:0 (2:0) Ne 23.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 8:1 (2:1) Ne 30.04, 14:30 Soutěž
Venku volný los - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 07.05, 14:30 Soutěž
Venku Troskotovice - SK Tatran Šatov 3:1 (0:1) Ne 14.05, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 17:1 (8:1) Ne 21.05, 14:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:3 (1:2) Ne 28.05, 11:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 1:6 (0:4) Ne 04.06, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - volný los -:- (-:-) Ne 11.06, 14:30 Soutěž
Přípravka
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž 3:9 (0:4) Ne 04.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 5:5 (2:2) Ne 04.09, 10:00 Soutěž
Venku Oleksovice (domácí) - SK Tatran Šatov 2:11 (1:5) Ne 11.09, 09:00 Soutěž
Venku Dobšice(domácí) - SK Tatran Šatov 9:6 (6:2) Ne 11.09, 10:00 Soutěž
Venku Vrbovec(domácí) - SK Tatran Šatov 1:6 (1:4) Ne 18.09, 09:30 Soutěž
Venku Micmanice(domácí) - SK Tatran Šatov 1:13 (1:5) Ne 18.09, 11:30 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 6:5 (3:2) Ne 25.09, 09:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 0:9 (0:4) St 28.09, 09:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 3:5 (0:3) St 28.09, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 4:3 (1:1) Ne 02.10, 13:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž - SK Tatran Šatov 4:4 (1:2) Ne 02.10, 14:00 Soutěž
Venku Oleksovice(hosté) - SK Tatran Šatov 2:8 (1:4) So 08.10, 09:00 Soutěž
Venku Dobšice(hosté) - SK Tatran Šatov 8:4 (3:2) So 08.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 9:1 (5:1) Ne 16.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 14:0 (5:0) Ne 16.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo -:- (-:-) Ne 23.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 2:2 (0:0) Ne 30.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 2:1 (0:0) Ne 30.10, 10:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 5:6 (4:3) So 08.04, 09:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 1:7 (0:3) So 08.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 1:16 (-:-) Ne 16.04, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž 0:19 (-:-) Ne 16.04, 12:00 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 5:1 (3:0) So 22.04, 09:50 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 1:11 (1:5) So 22.04, 11:35 Soutěž
Venku Vrbovec - SK Tatran Šatov 6:1 (2:1) So 29.04, 09:00 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 7:6 (4:5) So 29.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 2:11 (1:5) Ne 07.05, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 8:2 (5:2) Ne 14.05, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž - SK Tatran Šatov 7:0 (2:0) Ne 14.05, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:15 (0:5) Ne 21.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 8:5 (5:1) Ne 21.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 0:10 (0:5) Ne 28.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 0:15 (0:9) Ne 28.05, 10:00 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 9:2 (3:1) Ne 04.06, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 8:2 (5:1) Ne 11.06, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 5:6 (3:2) Ne 11.06, 10:00 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
23.4.2018 09:45:24
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Přidáno utkání: Přípravka 2017/2018: FK Znojmo oranž.
ondra - 17.04.2018 16:57
#2
Přidáno utkání: Přípravka 2017/2018: FK Znojmo modrá
ondra - 17.04.2018 16:56
#3
Přidáno utkání: Žáci 2017/2018: Micmanice/Slup
ondra - 17.04.2018 16:54
#4
Upravena sestava: Žáci 2017/2018: Přímětice
ondra - 17.04.2018 16:48
#5
Vytvořena sestava: Žáci 2017/2018: Přímětice
ondra - 17.04.2018 16:45
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox