Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
11Štefan Czucz
3Tomáš Artim
2Bedřich Novák
2Jakub Vrbka
2Milan Křišťál
"B" tým
2Pavel Kopeček
2Tomáš Artim
2Karel Veselý
1Roman Barták
1Ladislav Pfeil
Žáci
8Ondřej Budín
7Petr Soška
6Michal Kochan
4Šimon Kurta
1Miroslav Chylík
Přípravka
5Aleš Kňazovčík
3Marek Budín
2Jaroslav Dufek
2Marek Javůrek
1Marek Lžičař
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - Sokol Dobšice 3:5 (3:3) Ne 23.07, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - rakouský soupeř 0:10 (0:5) Pá 28.07, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Sokol Přímětice 3:4 (-:-) Ne 30.07, 17:00 Pohár
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 10:0 (2:0) Ne 13.08, 16:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 2:0 (0:0) Ne 20.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 6:2 (3:1) Ne 27.08, 16:30 Soutěž
Venku Slovan Brno - SK Tatran Šatov 3:0 (0:0) So 02.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Moravský Krumlov B 3:3 (2:3) Ne 10.09, 16:00 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 10:0 (4:0) So 16.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zbraslav 0:1 (0:1) Ne 24.09, 15:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:5 (1:3) So 30.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 1:1 (0:0) Ne 08.10, 15:00 Soutěž
Venku Újezd - SK Tatran Šatov 1:2 (0:0) Ne 15.10, 15:00 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 3:2 (2:1) So 21.10, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jundrov 6:0 (2:0) Ne 29.10, 14:00 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 0:8 (0:3) Ne 05.11, 14:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 2:0 (-:-) Ne 11.03, 12:00 Přátelský
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:1 (-:-) Ne 18.03, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 1:1 (-:-) So 24.03, 15:00 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 4:2 (2:1) So 31.03, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 1:0 (1:0) Ne 08.04, 15:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 1:3 (1:1) Ne 15.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slovan Brno 0:1 (0:0) Ne 22.04, 16:00 Soutěž
Venku Moravský Krumlov B - SK Tatran Šatov 2:2 (1:2) Ne 29.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 1:1 (0:1) So 05.05, 16:30 Soutěž
Venku Zbraslav - SK Tatran Šatov 3:0 (1:0) Ne 13.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín -:- (-:-) Ne 20.05, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 26.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd -:- (-:-) So 02.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice -:- (-:-) So 09.06, 16:30 Soutěž
Venku Jundrov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 09.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Venku Blížkovice B - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) Ne 13.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyje 3:3 (2:2) Ne 20.08, 16:30 Soutěž
Venku Křepice - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) Ne 27.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov B 6:0 (3:0) Ne 03.09, 16:00 Soutěž
Venku Štítary A - SK Tatran Šatov 3:2 (0:2) Ne 10.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 3:1 (2:1) Ne 17.09, 15:30 Soutěž
Venku Slup - SK Tatran Šatov 1:2 (0:1) Ne 24.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice B 1:1 (0:0) Ne 01.10, 15:00 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov 2:1 (2:1) Ne 08.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice B 2:0 (1:0) Ne 15.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 2:2 (2:1) Ne 22.10, 14:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 2:7 (1:3) Ne 29.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 4:4 (3:3) So 04.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice B 6:2 (3:1) Ne 01.04, 15:30 Soutěž
Venku Dyje - SK Tatran Šatov 1:1 (0:0) So 07.04, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křepice 5:0 (2:0) So 14.04, 15:30 Soutěž
Venku Únanov B - SK Tatran Šatov 3:2 (2:0) So 21.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 1:0 (1:0) So 28.04, 16:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 2:6 (0:4) Út 01.05, 15:00 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 1:2 (0:0) Ne 06.05, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slup 3:2 (1:1) So 12.05, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 19.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice -:- (-:-) Ne 27.05, 16:30 Soutěž
Venku Přímětice B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 03.06, 10:15 Soutěž
Venku Vrbovec - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) Ne 17.06, 16:30 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 9:2 (-:-) So 26.08, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly 2:2 (1:1) Ne 03.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 17:0 (9:0) Ne 10.09, 14:00 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 6:1 (3:0) So 16.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:8 (0:5) Ne 24.09, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 2:7 (0:3) Ne 01.10, 13:00 Soutěž
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 2:2 (-:-) Ne 08.10, 10:00 Soutěž
Venku Micmanice/Slup - SK Tatran Šatov 0:14 (0:8) So 14.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 3:9 (-:-) Ne 22.10, 12:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 8:0 (3:0) Ne 29.10, 12:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 0:8 (0:4) Ne 08.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 3:6 (3:3) So 14.04, 13:30 Soutěž
Venku Jevišovice/Mikulovice - SK Tatran Šatov 8:0 (5:0) Ne 22.04, 14:00 Soutěž
Venku Micmanice/Slup - SK Tatran Šatov 2:10 (1:5) Ne 29.04, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 5:4 (1:2) So 05.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 4:1 (3:0) So 12.05, 14:30 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 19.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice -:- (-:-) Ne 27.05, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) So 02.06, 14:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 14:30 Soutěž
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 12:1 (4:0) Ne 27.08, 10:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 8:2 (-:-) Ne 27.08, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 6:11 (4:5) So 02.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec 7:11 (3:4) So 02.09, 11:00 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž. - SK Tatran Šatov 18:4 (8:2) Ne 10.09, 09:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 8:2 (5:2) Ne 10.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 11:1 (7:0) Út 12.09, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice -:- (-:-) So 16.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) So 16.09, 11:00 Soutěž
Venku Vrbovec - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 16.09, 12:00 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 14:2 (9:1) Ne 24.09, 09:00 Soutěž
Venku Olbramkostel/Mramotice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:2) Ne 24.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 9:9 (4:4) So 30.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 2:9 (1:3) So 30.09, 10:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 1:8 (0:5) Ne 08.10, 09:00 Soutěž
Venku Jevišovice/Mikulovice - SK Tatran Šatov 11:2 (-:-) Ne 08.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá 2:6 (-:-) So 14.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž. 1:3 (-:-) So 14.10, 11:00 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 12:1 (4:0) Ne 22.10, 09:00 Soutěž
Venku Micmanice/Slup - SK Tatran Šatov 12:7 (6:5) Ne 22.10, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo 2:12 (0:6) So 28.10, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel/Mramotice 4:3 (2:1) So 28.10, 10:00 Soutěž
Venku Hluboké Mašůvky - SK Tatran Šatov 3:3 (1:2) Ne 08.04, 09:00 Soutěž
Venku Olbramkostel/Mramotice - SK Tatran Šatov 3:1 (2:1) Ne 08.04, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 5:9 (0:4) So 14.04, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek B 4:4 (2:1) Ne 22.04, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 10:0 (5:0) Ne 22.04, 10:00 Soutěž
Venku FK Znojmo modrá - SK Tatran Šatov 13:3 (6:1) Ne 29.04, 15:30 Soutěž
Venku FK Znojmo oranž. - SK Tatran Šatov 9:2 (4:1) Ne 29.04, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 2:11 (1:6) Ne 06.05, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice/Slup 2:8 (1:4) Ne 06.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hluboké Mašůvky 4:1 (2:0) So 12.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramkostel/Mramotice 1:3 (0:1) So 12.05, 10:00 Soutěž
Venku Únanov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 20.05, 09:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 27.05, 09:00 Soutěž
Venku Hrádek B - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 27.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo modrá -:- (-:-) So 02.06, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo oranž. -:- (-:-) So 02.06, 10:00 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 09:00 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 10.06, 10:00 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
19.11.2018 00:20:15
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upravena informační tabule
ondra - 17.11.2018 10:56
#2
Upraveny branky: "B" tým 2018/2019: Břežany
sekin - 05.11.2018 11:58
#3
Upraven výsledek: "B" tým 2018/2019: Břežany
sekin - 05.11.2018 10:54
#4
Upraven výsledek: "B" tým 2018/2019: Blížkovice B
sekin - 05.11.2018 10:53
#5
Upraven výsledek: "A" tým 2018/2019: FK Znojmo A
sekin - 03.11.2018 15:39
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox