Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Mladší žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
13Štefan Czucz
4Bedřich Novák
4Jan Uchytil
4Tomáš Artim
3Jakub Vrbka
"B" tým
6Pavel Kříž
3Libor Procházka
3Luboš Artim
2Jan Blümel
2Vladimír Pfeil
In-počasí

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - Přibice 0:3 (0:1) So 11.08, 21:30 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 0:2 (0:0) So 18.08, 21:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov 4:0 (3:0) So 25.08, 16:30 Soutěž
Venku Veverská Bítýška - SK Tatran Šatov 3:0 (2:0) Ne 02.09, 21:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 6:3 (5:1) Ne 09.09, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice A - SK Tatran Šatov 0:5 (0:1) So 15.09, 16:00 Soutěž
Venku Újezd u Brna - SK Tatran Šatov 2:2 (0:0) Ne 23.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tj Sokol Pohořelice 5:3 (1:2) So 29.09, 15:00 Soutěž
Venku FC Moravský Krumlov B - SK Tatran Šatov 3:2 (1:2) Ne 07.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Podolí u Brna 0:1 (0:0) Ne 14.10, 15:00 Soutěž
Venku Blížkovice A - SK Tatran Šatov 8:1 (5:0) Ne 21.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - TJ Viktoria Želešice 0:2 (0:1) So 27.10, 14:00 Soutěž
Venku FK Znojmo A - SK Tatran Šatov 3:0 (2:0) So 03.11, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Milotice 5:1 (4:1) Čt 07.02, 19:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Práče 3:3 (1:0) So 16.02, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:3 (0:1) Ne 24.02, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hostim 4:4 (2:1) So 02.03, 10:00 Přátelský
Venku Tj Přibice - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) So 23.03, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - SK Tuřany 1:3 (0:2) So 30.03, 15:00 Soutěž
Venku SK Únanov - SK Tatran Šatov 5:1 (2:0) Ne 07.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FC Veverská Bítýška 3:1 (1:1) Ne 14.04, 15:30 Soutěž
Venku TJ Horní Kounice - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) So 20.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FOTBAL Jevišovice 1:1 (1:0) So 27.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - SK Újezd u Brna 0:4 (0:1) Ne 05.05, 17:00 Soutěž
Venku Tj Sokol Pohořelice - SK Tatran Šatov 4:3 (0:1) So 11.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FC Moravský Krumlov B 4:0 (3:0) So 18.05, 17:00 Soutěž
Venku FK Podolí u Brna - SK Tatran Šatov 1:2 (1:0) So 25.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - TJ Sokol Blížkovice A 0:3 (0:1) Ne 02.06, 17:00 Soutěž
Venku TJ Viktoria Želešice - SK Tatran Šatov 5:3 (4:1) So 08.06, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Znojmo A 1:7 (0:3) So 15.06, 17:00 Soutěž
"B" tým
Venku Chvalovice - SK Tatran Šatov 7:0 (3:0) Ne 19.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Únanov B 0:3 (-:-) So 25.08, 16:30 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov 5:3 (2:1) So 25.08, 21:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 1:8 (0:2) So 01.09, 21:45 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 8:0 (3:0) So 08.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice B 2:2 (0:2) Ne 16.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 1:6 (1:2) So 22.09, 15:30 Soutěž
Venku Vrbovec/Dyjákovičky - SK Tatran Šatov 3:3 (1:1) Ne 30.09, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Bayern Křepice 1:0 (0:0) So 06.10, 15:00 Soutěž
Venku Dyje A - SK Tatran Šatov 1:2 (1:0) So 13.10, 10:15 Soutěž
Venku Blížkovice B - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) Ne 28.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Břežany 4:1 (3:1) Ne 04.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Havraníky 5:0 (2:0) Ne 17.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 2:1 (0:0) Ne 24.03, 15:00 Soutěž
Venku SK Únanov B - SK Tatran Šatov 1:2 (0:2) Ne 31.03, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice 0:4 (0:1) So 06.04, 15:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 8:0 (8:0) So 13.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice A 0:6 (0:2) Ne 21.04, 16:00 Soutěž
Venku Přímětice B - SK Tatran Šatov 6:2 (4:1) Ne 28.04, 10:15 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 2:2 (2:0) So 04.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vrbovec/Dyjákovičky 1:1 (0:1) Ne 12.05, 17:00 Soutěž
Venku SK Bayern Křepice - SK Tatran Šatov 1:1 (1:0) Ne 19.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyje A 3:3 (1:1) Ne 26.05, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - VOLNÝ LOS -:- (-:-) So 01.06, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice B 5:2 (3:2) Ne 09.06, 17:00 Soutěž
Venku Břežany - SK Tatran Šatov 1:3 (0:1) Ne 16.06, 17:00 Soutěž
Dorost
-- Není vedena soupiska --
Žáci
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice/Slup 8:0 (4:0) So 25.08, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice 1:9 (1:3) Ne 09.09, 14:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 1:11 (-:-) So 15.09, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 8:0 (5:0) So 22.09, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice/Slup -:- (-:-) So 29.09, 13:00 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 07.04, 13:30 Soutěž
Venku Mor. Krumlov/Rakšice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 14.04, 13:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Olbramovice -:- (-:-) Ne 21.04, 14:00 Soutěž
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice A 4:9 (-:-) Ne 09.09, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice A 5:4 (-:-) Ne 09.09, 12:00 Soutěž
Venku Břežany/Božice - SK Tatran Šatov 3:4 (1:3) Ne 16.09, 10:00 Soutěž
Venku Břežany/Božice - SK Tatran Šatov 1:3 (0:1) Ne 16.09, 11:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary -:- (-:-) So 22.09, 10:00 Soutěž
Venku Vrbovec/Dyjákovičky - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 30.09, 15:00 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
22.11.2019 07:14:25
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Smazán článek Rozhovor na znojemské internetové TV https://www.vas-vita.cz/2019/11/05/petr-hluchan-a-miroslav-muller/
sekin - 14.11.2019 14:20
#2
Vytvořen nový článek Rozhovor na znojemské internetové TV https://www.vas-vita.cz/2019/11/05/petr-hluchan-a-miroslav-muller/
sekin - 14.11.2019 14:18
#3
Upraveny branky: "B" tým 2019/2020: Štítary
sekin - 03.11.2019 02:37
#4
Upraven výsledek: "B" tým 2019/2020: Štítary
sekin - 03.11.2019 02:31
#5
Upraveny branky: "A" tým 2019/2020: FC Miroslav
sekin - 03.11.2019 02:30
Stránky jsou vytvářeny pro rozlišení alespoň 1024x768. Stránky vypadají jinak v IE (Internet Explorer), protože IE...přejdi na Opera nebo Firefox