O našich spoluobčanech

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: O našich spoluobčanech

O našich spoluobčanech

Příspěvek od van.gel » ned 17. kvě 2009 8:56:49

To, že se k nám občas někdo do Tatranu dostaví a " uloupí nám body ve fotbalovém utkání " se občas stává, ale sitauaci, která vznikla z pátka na sobotu lze označit za hyenismus.......okrást totiž sportovce o hodnoty na které se nadřou ve svém volnu jinak označit ani nelze......Došlo k tomu, že někdo z našich spoluobčanů se rozhodl násilím vniknout do zařízení TJ Tatran konkrétně do skladu u tenisových kurtů o ukradl zde křovinořez, elektrocentrálu a rozbrušovačku......vše v hodnotě 10 tisíc korun. Policie ČR má případ v řešení a uvidíme jak zapracuje.....V týdnu " známé firmy ze Šatova ", kteří nejsou našimi častými hosty navštívili před uzávěrkou hospody areál, ale to jsou pouze dohady o jejich průzkumu. V pátek se také konala akce ve spodní hospodě a mj. v tentýž čas se " někdo vloupal do kanceláří ZD Šatov.
Někdo má zkrátka stále málo.....
Pokud máte jakýkoliv postřeh, který by vedl k objasnění této události, obraťte se na vedení Tatranu Šatov nebo Policii ČR.

Nahoru

cron