O-Sud CUP

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: O-Sud CUP

O-Sud CUP

Příspěvek od Ondra » úte 19. kvě 2009 0:04:41

Zdravím Vás.

Rádi bychom si Vás touto cestou dovolili pozvat na futsalový turnaj: O-sud CUP 2009, který je pořádán v rámci multikulturního podniku Střelické strunobraní.
Na vysvětlenou… Ve Střelicích u Brna bude již sedmým rokem probíhat v termínu 19.-20.6.2009 odrůdová přehlídka kapel. Tento festiválek bude podpořen několika doprovodnými akcemi. Jedná se především o Pivokošt, kde budete moci ochutnat i několik ne zcela běžně dostupných pivních produktů, dále dětské odpoledne se spoustou her a atrakcí, a v neposlední řadě již zmiňovaný O-sud CUP.
Jedná se o „klasický“ futsalový turnaj pro 24 mužstev, který pořádá společně FK Sokol Střelice a Sešlost Střelice. Veškeré informace týkající se průběhu, pravidel a zajištění najdete na www.strelickestrunobrani.cz.
Myšlenkou celé akce je dopřát rodinám a partám přátel kompletní servis v co nejširší oblasti společenské zábavy. Proto se na Vás obracíme s nabídkou: „Přijďte pobejt, přijďte si zahrát futsal, poslechnout muziku, zabavit manželky a děti..“. A nebojte se, že nebudete mít kde hlavu složit… Stanové „městečko“ včetně bufetu a sociálních zařízení bude přímo na hřišti samozřejmě k dispozici…

Budeme se na Vás těšit…

Nahoru

cron