Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
-- Žádné utkání --
"B" tým
-- Žádné utkání --
Žáci
-- Žádné utkání --
Mladší žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
5Štefan Czucz
2Jakub Vrbka
2Ladislav Bárta
1Tomáš Artim
1Pavel Frlaus
"B" tým
4Milan Žárský
4Karel Veselý
3Bedřich Novák
2Pavel Kopeček
2Martin Nesnídal

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav "A" 0:0 (0:0) Ne 19.07, 17:30 Přátelský
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 3:0 (0:0) So 25.07, 14:00 Přátelský
Venku Výčapy - SK Tatran Šatov 2:2 (-:-) So 25.07, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 2:3 (1:2) St 29.07, 17:30 Pohár
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 4:5 (2:4) Ne 02.08, 18:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Otnice 1:0 (1:0) Ne 09.08, 16:30 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 5:0 (4:0) So 15.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Modřice 2:0 (1:0) Ne 23.08, 16:30 Soutěž
Venku Šaratice - SK Tatran Šatov 0:3 (0:1) So 29.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice 1:1 (-:-) Ne 06.09, 16:30 Soutěž
Venku Měnín - SK Tatran Šatov 3:1 (2:1) Ne 13.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Práče 2:1 (1:0) Ne 20.09, 16:00 Soutěž
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) So 26.09, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křenovice 1:5 (0:4) Ne 04.10, 15:30 Soutěž
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 1:0 (1:0) So 10.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Vojkovice 2:4 (2:2) Ne 18.10, 15:00 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov 1:1 (0:0) Ne 25.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Újezd 1:1 (1:1) Ne 01.11, 14:00 Soutěž
Venku Jedovnice - SK Tatran Šatov 1:8 (0:5) Pá 05.02, 19:00 Přátelský
Venku Dobšice "A" - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) Ne 14.02, 14:00 Přátelský
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 2:8 (0:5) Ne 21.02, 16:00 Přátelský
Venku Miroslav "A" - SK Tatran Šatov 3:1 (1:1) Ne 28.02, 16:00 Přátelský
Venku Únanov - SK Tatran Šatov 2:6 (2:2) Ne 07.03, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 0:3 (0:1) Ne 21.03, 15:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 1:0 (1:0) Ne 28.03, 15:00 Soutěž
Venku Modřice - SK Tatran Šatov 3:0 (1:0) Ne 04.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Šaratice 2:2 (0:1) Ne 11.04, 15:30 Soutěž
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 0:3 (0:0) Ne 18.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Měnín 1:0 (0:0) Ne 25.04, 16:00 Soutěž
Venku Práče - SK Tatran Šatov 3:1 (2:1) Ne 02.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 5:1 (4:0) Ne 09.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 0:2 (0:0) Ne 23.05, 16:30 Soutěž
Venku Vojkovice - SK Tatran Šatov 3:1 (1:1) So 29.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 2:1 (1:0) Ne 06.06, 16:30 Soutěž
Venku Křenovice - SK Tatran Šatov 0:5 (0:3) St 09.06, 17:30 Soutěž
Venku Újezd - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) Ne 13.06, 16:30 Soutěž
Venku Otnice - SK Tatran Šatov 5:1 (3:1) So 19.06, 15:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly 12:1 (5:1) Ne 19.07, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 3:0 (2:0) Ne 26.07, 17:30 Přátelský
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:2) So 01.08, 14:30 Přátelský
Venku Slup "B" - SK Tatran Šatov 0:0 (-:-) So 01.08, 18:00 Přátelský
Venku Miroslav "B" - SK Tatran Šatov 6:0 (3:0) Ne 09.08, 17:30 Přátelský
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 6:3 (2:3) Ne 16.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 2:4 (0:0) Ne 23.08, 13:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 3:0 (1:0) Ne 30.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice "B" 1:2 (0:1) Ne 06.09, 13:30 Soutěž
Venku Křepice - SK Tatran Šatov 2:1 (2:1) Ne 13.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 1:0 (0:0) Ne 20.09, 13:00 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov 8:2 (4:1) So 26.09, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slup "A" 0:0 (0:0) Ne 04.10, 12:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo "B" 2:8 (0:5) Ne 18.10, 12:45 Soutěž
Venku Hostim - SK Tatran Šatov 5:3 (1:1) Ne 25.10, 14:30 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 4:1 (0:1) St 28.10, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Starý Petřín 2:3 (1:2) Ne 01.11, 12:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice "A" 1:1 (1:0) So 07.11, 14:00 Soutěž
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 4:1 (2:0) Ne 14.02, 16:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Pleißing 0:2 (0:0) Ne 21.03, 13:00 Přátelský
Venku Chvalovice "A" - SK Tatran Šatov 2:1 (0:1) So 27.03, 15:00 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 6:3 (4:1) Ne 04.04, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 0:1 (0:1) Ne 11.04, 13:30 Soutěž
Venku Jevišovice "B" - SK Tatran Šatov 4:2 (2:0) So 17.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Křepice 2:1 (0:1) Ne 25.04, 14:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 8:1 (4:1) Ne 02.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 0:5 (0:2) Ne 09.05, 14:30 Soutěž
Venku Slup "A" - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) Ne 16.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice "A" 0:3 (0:1) Ne 23.05, 14:30 Soutěž
Venku IE Znojmo "B" - SK Tatran Šatov 9:1 (-:-) Ne 30.05, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostim 6:2 (3:2) Ne 06.06, 14:30 Soutěž
Venku Starý Petřín - SK Tatran Šatov 5:2 (3:2) So 12.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary "A" 1:3 (-:-) Ne 20.06, 16:30 Soutěž
Dorost
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov 2:3 (0:2) So 22.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo A 0:1 (0:0) So 29.08, 16:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 1:4 (0:2) So 05.09, 13:45 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 12.09, 16:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 7:0 (2:0) So 26.09, 13:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pavlice 3:2 (1:0) So 03.10, 15:30 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov 4:0 (2:0) So 10.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 1:4 (0:1) So 17.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 0:0 (0:0) So 03.04, 10:15 Soutěž
Venku IE Znojmo A - SK Tatran Šatov 1:1 (1:1) So 10.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 6:1 (4:0) So 17.04, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 8:1 (5:1) So 24.04, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 6:0 (4:0) So 08.05, 10:15 Soutěž
Venku Pavlice - SK Tatran Šatov 5:1 (1:0) So 15.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice 0:3 (0:0) So 22.05, 10:15 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 4:2 (3:0) So 29.05, 16:30 Soutěž
Žáci
Doma SK Tatran Šatov - 1. SC Znojmo 0:6 (0:0) Út 04.08, 16:30 Přátelský
Venku 1. SC Znojmo - SK Tatran Šatov 3:4 (-:-) St 12.08, 10:00 Přátelský
Venku Hatě - SK Tatran Šatov 1:3 (-:-) Ne 23.08, 10:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 0:2 (-:-) So 29.08, 14:30 Soutěž
Venku Šanov - SK Tatran Šatov 4:1 (2:0) So 05.09, 14:30 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 12:0 (4:0) Ne 13.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice 12:0 (7:0) So 19.09, 14:00 Soutěž
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 2:3 (-:-) Ne 27.09, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 1:5 (-:-) So 03.10, 13:30 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 6:0 (-:-) Ne 11.10, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 4:2 (2:1) So 17.10, 13:00 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 4:0 (2:0) Ne 25.10, 08:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Moravský Krumlov -:- (-:-) Ne 01.11, 10:00 Soutěž
Venku Břežany (turnaj) - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 30.01, 08:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 2:1 (1:0) So 03.04, 12:15 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov 11:0 (-:-) Ne 11.04, 13:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Šanov 1:1 (-:-) So 17.04, 12:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 0:1 (-:-) So 24.04, 12:15 Soutěž
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 1:9 (-:-) Ne 02.05, 14:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - IE Znojmo 3:1 (-:-) So 08.05, 12:15 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 1:1 (-:-) Ne 16.05, 14:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 0:7 (-:-) So 22.05, 12:15 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 29.05, 14:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice -:- (-:-) So 05.06, 13:00 Soutěž
Venku Mor. Kr. (Polánka) - SK Tatran Šatov 3:2 (-:-) Ne 13.06, 14:15 Soutěž
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 1:4 (-:-) Ne 06.09, 08:30 Soutěž
Venku Mor. Krumlov - SK Tatran Šatov 4:0 (-:-) Ne 06.09, 11:40 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 7:0 (-:-) Ne 13.09, 09:25 Soutěž
Venku Přímětice - SK Tatran Šatov 7:2 (-:-) Ne 13.09, 11:40 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 1:5 (-:-) Ne 20.09, 09:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě 0:4 (-:-) Ne 20.09, 10:00 Soutěž
Venku Tasovice - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) Ne 27.09, 08:30 Soutěž
Venku Miroslav "A" - SK Tatran Šatov 12:0 (-:-) Ne 27.09, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - 1.SC Znojmo "A" 0:11 (-:-) So 03.10, 09:25 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dobšice 1:5 (-:-) So 03.10, 10:45 Soutěž
Venku Mor. Krumlov - SK Tatran Šatov 7:0 (-:-) Ne 11.10, 09:25 Soutěž
Venku Višnové - SK Tatran Šatov 0:0 (-:-) Ne 11.10, 10:45 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Přímětice 0:5 (-:-) Ne 18.10, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 1:9 (-:-) Ne 18.10, 11:40 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav -:- (-:-) St 28.10, 09:25 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tasovice -:- (-:-) St 28.10, 10:45 Soutěž
Venku 1.SC Znojmo - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) Ne 01.11, 09:25 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) Ne 01.11, 11:40 Soutěž
Venku Dobšice - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) So 03.04, 09:00 Soutěž
Venku SC Znojmo - SK Tatran Šatov 3:0 (-:-) So 03.04, 10:30 Soutěž
Venku Mor. Krumlov - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 11.04, 09:25 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 11.04, 10:45 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
29.7.2021 20:50:54
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Upravena informační tabule
ondra - 16.06.2021 21:38
#2
Upraveny branky: "A" tým 2020/2021: 1.SC Znojmo U 19
sekin - 12.06.2021 20:43
#3
Přidáno utkání: "B" tým 2020/2021: Dyje A
sekin - 12.06.2021 20:09
#4
Upraveny branky: "A" tým 2020/2021: 1.SC Znojmo U 19
sekin - 12.06.2021 20:08
#5
Upraven výsledek: "A" tým 2020/2021: 1.SC Znojmo U 19
sekin - 12.06.2021 20:08