Fotbalový klub SK Tatran Šatov
"A" tým
So 05.06.2021 16:00
5:5
So 12.06.2021 15:00
-:-
"B" tým
Ne 06.06.2021 15:30
4:1
So 12.06.2021 17:00
-:-
Žáci
-- Žádné utkání --
Mladší žáci
-- Žádné utkání --
Přípravka
-- Žádné utkání --
"A" tým
5Štefan Czucz
2Ladislav Bárta
2Jakub Vrbka
1Sebastián Wild
1Patrik Müller
"B" tým
4Karel Veselý
4Milan Žárský
3Bedřich Novák
2Jiří Hlávka
2Pavel Kopeček

Utkání

Sezóna: 
"A" tým
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 3:1 (1:1) Ne 14.07, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Chvalovice 1:1 (1:0) Ne 21.07, 17:00 Přátelský
Venku IE Znojmo - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) Ne 28.07, 17:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice 1:3 (0:0) Ne 04.08, 17:00 Pohár
Venku Chrlice - SK Tatran Šatov 3:2 (1:1) So 10.08, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Tuřany 4:0 (3:0) Ne 18.08, 16:30 Soutěž
Venku Blížkovice - SK Tatran Šatov 2:2 (2:0) Ne 25.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Zastávka 1:1 (0:1) Ne 01.09, 16:30 Soutěž
Venku Pohořelice - SK Tatran Šatov 3:0 (1:0) So 07.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Cvrčovice 5:4 (2:4) So 14.09, 16:00 Soutěž
Venku Rosice "B" - SK Tatran Šatov 0:2 (0:0) Ne 22.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Žebětín 3:4 (1:3) Ne 29.09, 16:00 Soutěž
Venku Kohoutovice - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) So 05.10, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jezeřany 2:1 (1:1) So 12.10, 14:30 Soutěž
Venku Mikulov - SK Tatran Šatov 2:0 (-:-) So 19.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Horní Kounice 1:2 (0:1) So 26.10, 14:30 Soutěž
Venku Měnín - SK Tatran Šatov 2:0 (-:-) Ne 03.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Chrlice 2:0 (2:0) So 09.11, 14:00 Soutěž
Venku Novosedly - SK Tatran Šatov 2:1 (1:1) So 25.01, 10:00 Přátelský
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 5:0 (2:0) Ne 02.02, 10:00 Přátelský
Venku Jiřice u Miroslavi - SK Tatran Šatov 2:5 (0:3) So 08.02, 12:00 Přátelský
Venku Neudorf - SK Tatran Šatov 0:8 (0:4) Ne 16.02, 10:00 Přátelský
Venku Jiřice u Miroslavi - SK Tatran Šatov 1:4 (0:3) Ne 23.02, 12:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Jakubov 3:1 (2:0) So 08.03, 14:30 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Miroslav 1:1 (1:0) So 22.03, 14:00 Přátelský
Venku Tuřany - SK Tatran Šatov 4:0 (1:0) So 29.03, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Blížkovice 4:1 (3:0) Ne 06.04, 15:30 Soutěž
Venku Zastávka - SK Tatran Šatov 1:1 (0:0) So 12.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Pohořelice 2:0 (1:0) So 19.04, 16:00 Soutěž
Venku Cvrčovice - SK Tatran Šatov 4:1 (2:1) Ne 27.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rosice B 2:0 (1:0) Ne 04.05, 16:30 Soutěž
Venku Žebětín - SK Tatran Šatov 1:2 (0:2) So 10.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Kohoutovice 2:1 (0:0) So 17.05, 16:30 Soutěž
Venku Jezeřany - SK Tatran Šatov 2:0 (0:0) So 24.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulov 1:1 (0:1) So 31.05, 16:30 Soutěž
Venku Horní Kounice - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) So 07.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Měnín 3:2 (0:0) Ne 15.06, 16:30 Soutěž
"B" tým
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice 3:2 (2:1) Ne 11.08, 16:30 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:2) Ne 18.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice "B" 5:0 (3:0) Ne 25.08, 16:30 Soutěž
Venku Suchohrdly - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) Ne 01.09, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Starý Petřín 10:3 (6:1) Ne 08.09, 16:30 Soutěž
Venku Těšetice - SK Tatran Šatov 2:3 (1:0) Ne 15.09, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice "B" 2:2 (1:0) So 21.09, 16:00 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov 0:5 (0:2) So 28.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Havraníky 2:2 (1:2) Ne 06.10, 15:30 Soutěž
Venku Slup - SK Tatran Šatov 0:5 (0:3) Ne 13.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostim 1:1 (0:1) Ne 20.10, 15:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 0:0 (0:0) Ne 27.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Hatě 2:0 (0:0) So 02.11, 14:00 Soutěž
Venku Prosiměřice - SK Tatran Šatov 5:1 (3:0) So 09.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly u Znojma 1:0 (1:0) So 01.03, 15:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Starý Petřín 1:2 (1:0) Ne 09.03, 15:00 Přátelský
Venku Haugsdorf - SK Tatran Šatov 8:1 (3:0) Ne 16.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Havraníky 2:1 (1:1) Ne 23.03, 14:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice 1:1 (0:1) Ne 30.03, 15:30 Soutěž
Venku Jaroslavice B - SK Tatran Šatov 1:1 (0:1) So 05.04, 15:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly u Znojma "A" 0:4 (0:3) Ne 13.04, 16:00 Soutěž
Venku Starý Petřín - SK Tatran Šatov 6:1 (3:0) So 19.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Těšetice 1:2 (1:1) So 26.04, 16:00 Soutěž
Venku Jevišovice "B" - SK Tatran Šatov 2:0 (1:0) Ne 04.05, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary "A" 5:0 (2:0) Ne 11.05, 16:30 Soutěž
Venku Havraníky - SK Tatran Šatov 3:3 (2:0) Ne 18.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Slup "A" 2:5 (2:1) Ne 25.05, 16:30 Soutěž
Venku Hostim - SK Tatran Šatov 4:1 (4:1) Ne 01.06, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 5:2 (2:1) Ne 08.06, 16:30 Soutěž
Venku Hatě "A" - SK Tatran Šatov 6:1 (1:1) Ne 15.06, 16:30 Soutěž
Dorost
Doma SK Tatran Šatov - 1. SC Znojmo 1:4 (0:2) So 13.07, 16:00 Přátelský
Venku FK Hatě - SK Tatran Šatov 6:1 (1:1) Ne 21.07, 17:00 Přátelský
Venku Unanov - SK Tatran Šatov 4:1 (1:1) So 27.07, 17:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Borovec 3:3 (2:2) Ne 04.08, 11:00 Přátelský
Doma SK Tatran Šatov - Olbramovice 1:3 (0:2) So 10.08, 16:30 Soutěž
Venku Hevlín - SK Tatran Šatov 0:3 (0:0) St 14.08, 17:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice 2:2 (1:1) So 24.08, 16:30 Soutěž
Venku Jevišovice - SK Tatran Šatov 0:1 (0:1) So 31.08, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mikulovice 18:0 (6:0) So 07.09, 16:30 Soutěž
Venku Rakšice - SK Tatran Šatov 2:2 (1:1) So 14.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Štítary 2:0 (1:0) So 21.09, 13:30 Soutěž
Venku Božice - SK Tatran Šatov 2:1 (2:0) So 28.09, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Višňové 2:0 (1:0) So 05.10, 15:30 Soutěž
Venku Hostěradice - SK Tatran Šatov 1:3 (0:1) So 12.10, 15:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Mramotice 0:0 (0:0) So 19.10, 15:00 Soutěž
Venku FK Hatě - SK Tatran Šatov 5:0 (1:0) So 26.10, 14:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Oleksovice 4:3 (-:-) So 02.11, 11:15 Soutěž
Venku Olbramovice - SK Tatran Šatov 4:0 (3:0) So 09.11, 14:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hevlín 2:2 (-:-) So 29.03, 13:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jevišovice -:- (-:-) So 12.04, 13:30 Soutěž
Venku Mikulovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 19.04, 16:00 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) St 23.04, 16:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Rakšice -:- (-:-) Ne 27.04, 13:30 Soutěž
Venku Štítary - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 03.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Božice 1:3 (0:2) So 10.05, 14:00 Soutěž
Venku Višňové - SK Tatran Šatov 2:0 (-:-) So 17.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hostěradice 12:0 (6:0) Ne 25.05, 14:00 Soutěž
Venku Mramotice - SK Tatran Šatov 0:2 (-:-) So 31.05, 16:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - FK Hatě 1:3 (1:0) So 07.06, 15:00 Soutěž
Venku Oleksovice - SK Tatran Šatov 1:0 (0:0) So 14.06, 16:30 Soutěž
Žáci
-- Není vedena soupiska --
Mladší žáci
-- Není vedena soupiska --
Přípravka
Venku Suchohrdly "A" - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 22.09, 09:25 Soutěž
Venku Suchohrdly "B" - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 22.09, 10:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hatě -:- (-:-) Ne 29.09, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Micmanice -:- (-:-) Ne 06.10, 08:30 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Jaroslavice -:- (-:-) Ne 06.10, 11:25 Soutěž
Venku Dyjákovice - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 13.10, 09:25 Soutěž
Venku Hrádek - SK Tatran Šatov -:- (-:-) Ne 13.10, 11:25 Soutěž
Venku Prosiměřice "A" - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 19.10, 09:00 Soutěž
Venku Prosiměřice "B" - SK Tatran Šatov -:- (-:-) So 19.10, 11:00 Soutěž
Venku Micmanice - SK Tatran Šatov 2:4 (1:2) Ne 11.05, 09:45 Soutěž
Venku Jaroslavice - SK Tatran Šatov 9:4 (7:1) Ne 11.05, 10:00 Soutěž
Venku Suchohrdly A - SK Tatran Šatov 12:1 (6:1) Ne 11.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Suchohrdly B 3:3 (1:1) Ne 11.05, 10:00 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Hrádek 5:1 (2:0) Po 19.05, 07:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Dyjákovice 4:9 (1:4) Po 19.05, 07:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice A 0:13 (0:7) Po 19.05, 07:15 Soutěž
Doma SK Tatran Šatov - Prosiměřice B 3:6 (0:4) Po 19.05, 07:15 Soutěž
Předpřípravka
-- Není vedena soupiska --
12.6.2021 13:13:49
 Přihlásit automaticky
-- Žádné příspěvky --
-- Žádná anketa --
#1
Přidáno utkání: "A" tým 2020/2021: 1.SC Znojmo U 19
sekin - 11.06.2021 16:01
#2
Přidáno utkání: "B" tým 2020/2021: Dyje A
sekin - 06.06.2021 17:29
#3
Upraveny branky: "B" tým 2020/2021: Štítary
sekin - 06.06.2021 17:28
#4
Upraven výsledek: "B" tým 2020/2021: Štítary
sekin - 06.06.2021 17:27
#5
Upraveny branky: "A" tým 2020/2021: Moravské Budějovice
sekin - 06.06.2021 10:05